SambaPost

SambaPost

Versiyon/Sürüm 5.2.14
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu26.3 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows 10
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (26.3 MB)

Cafe Bar Restorant gibi yerlerde Kasa Sipariş Otomosyon Programı

Sambapos ücretsiz paket sipariş programı indir, bir işletme sahibi olarak en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir. Özellikle kontrol edilmesi zor olan büyük bir işletmeniz varsa bu sipariş takip programı sayesinde dilediğiniz zaman işletmeniz hakkında bilgi edinebilmeniz mümkün olabilmektedir.

Temel geçim kaynağı paket servisleri olan fast food, restoran ve kafeler profesyonel şekilde hazırlanmış kaliteli bir sipariş takip programı kullanmak zorundadır. Avantajları çok fazla olan bu programla işletmeye giren envanterle çıkan ürünü kontrol edebilmek, siparişin hangi adrese ulaştığını tespit edebilmek son derece basit olmaktadır.

SambaPos Paket Sipariş Programı Nedir?

İşletmeniz için kaliteli bir adım atmak isterseniz Sambapos paket sipariş programını satın alabilirsiniz. Programı aldığınızda öncelikle siparişlerinizin sisteme işlenmesini sağlayabilirsiniz. Sistem arayan müşteriyle daha önce görüşülmesi halinde kayıt altına almış olacaktır. Dolayısıyla müşterinin adından cep telefonuna, adresinden favori siparişlerine kadar her detayı güzelce öğrenebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede dakikalarca adres arama sürecinden kurtulmanız kolaylaşacaktır. Personeliniz hızlı şekilde siparişi teslim edip tekrar geri dönüş yapabilmektedir.

Samba programı tercih ederseniz personel kalitesini de arttırabilirsiniz. Sistemi kullanmayı çözen bir personelle anlık siparişleri disiplinli şekilde kontrol edebilirsiniz. Birkaç kişilik personele gerek kalmadan tek kişi ile siparişi hazır kılabilirsiniz.

Samba Pos Paket Sipariş Programı Özellikleri

Bir post paket sipariş programı arayışında olan işletme sahipleri kendilerine ekonomik açıdan en uygun olana yönelmeliler. Bunlar arasında akla gelebilecek ilki ise Samba’dur. Samba yazılımla teknik arızalar anlık çözüme kavuşabilmekte ve istenildiği zaman destek alınabilmektedir. Bununla beraber piyasada pek çok işletme tarafından kullanılan program istenildiği gibi memnuniyet alınabilmesini de sağlamaktadır.

Sipariş takip programları müşterilerin de memnun kaldığı programlardır. Hızlı şekilde sonuç alınabilen siparişler, müşterinin saatlerce beklemesine neden olmadan teslim edilebilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • SambaPost HAKKINDA YORUM YAZIN