MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı

MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üreticimelipos
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Restorant Cafe Adisyon Programı

MeliPOS restoran otomasyon yazılımı 3.6.0 indir, en çok talep edilen programlardan bir tanesidir. İşletmelerin servis ayağını güçlendiren bu program sayesinde ihtiyaç duyulan hemen her profesyonellik karşılanabilmektedir. MeliPOS yazılımı tercih ettiğinizde sizin için hazırlayacağı otomasyon programı ile siparişleri çok daha güvenli şekilde hazır kılabilmeniz mümkündür.

Sipariş hazırlama, hazırlana siparişin ne durumda olduğunu görme, servise çıkarma, teslim edilme, teslim edilen siparişin ödemesinin alınması gibi her aşamayı adım adım programla takip edebilmek mümkündür. Bu özellikleri sayesinde işletme sahipleri, işletmelerinin çok daha pratik çalıştığını, zararlarının yarı yarıya azaldığını vurgulamaktadır.

MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı 3.6.0 Nedir?

MeliPOS restoran otomasyon yazılımı 3.6.0 bir çeşit takip programıdır. Fast food, pizza, su, tüp gibi evlere servis yapılan işletmelerde kullanıldığı görülmektedir. Kullanımının temel amacı ise hızlı ve güvenli şekilde sipariş teslimatı yapabilmektir. Yalnızca dağıtımlarda değil, iş yerinin kendi merkezinde de işleri kolaylaştıran bir yapısı bulunmaktadır.

Masada oturan bir müşteri sipariş verdiği zaman tamamıyla dokunmatik ekran üzerinden sipariş tanımı yapılabilmektedir. Sonrasında masa numarasına bağlı olarak grafik masalarda yenilen, içilen ürünler kaydedilmektedir. Çıkarken ödeme yapmak isteyen müşteriye masa numarasına göre ücret söylenmekte ve herhangi bir hata payı da bulunmamaktadır.

MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı 3.6.0 Özellikleri

İş yerlerinde otomasyon programı kullanılmasının temel nedeni hata payını azaltmaktır. Özellikle personele dayalı olarak ortaya çıkan hatalar, işletmenin ciddi manada zarar etmesine neden olabilmektedir. Otomasyon programı sayesinde envanter sayımı yapılarak kayıp olan ürün sayısı en aza indirilmektedir. Hangi üründen ne kadar kaldığını bu program sayesinde hızlı şekilde öğrenebilmek mümkün olmaktadır.

MeliPOS gibi işinde kendini ispat etmiş adresleri tercih ederseniz herhangi bir sorun yaşamadan işletmenizi düzenleyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • Sipariş Asistan Programı Sipariş Asistan Programı
    TürkçeDeneme Sürümü40.32 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı HAKKINDA YORUM YAZIN