Hayatsoft Sipariş Asistan Programı

Hayatsoft Sipariş Asistan Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu39.6 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (39.6 MB)

Hayatsoft Sipariş Asistan Programı

Hayatsoft sipariş asistan programı indir, kaliteli bir yazılım ekibinden program satın almak isteyenler için sıkça önerilmektedir. Özellikle sipariş takibi, hazırlanma süreci, adisyon kontrolü, işyerinde hızlı bir akış isteyen işletmeler bu programlar sayesinde daha kolay iş yürütebilmektedirler. Adisyonu sisteme giren, siparişi mutfağa götüren, hazırlığı tamamlayan, bildiren ve daha pek çok konuda birçok personel almak yerine bir program satın alarak birçok personelin yaptığı işi yapabilmek mümkündür.

Hayatsoft sipariş asistan programı birçok işletme tarafından kullanılmaktadır. Piyasada kendini ispat etmiş olan bu ekiple işletmenizi daha ileriye taşıyabilmeniz kolaylaşmaktadır.

Hayatsoft Sipariş Asistan Programı Nedir?

Hayatsoft Sipariş asistan programı için sipariş takip programı tanımı yapılabilmektedir. Yazılımın kusursuz olduğu bu programda alınan tüm siparişler belli bir liste düzeni ile ekranda yer almaktadır. Hangilerinden kaç adet, kaç paraya hazırlandığı, teslim edilip edilmediği gibi birçok detay bu programla görülebilmektedir.

Ödeme şeklinden teslim eden personelin ismine kadar her bir detayı kolayca ekranda görebilmek mümkündür. Bu bakımdan birçok işletmenin sipariş takip programına ihtiyacı olduğu bilinen bir gerçektir. Daha profesyonel, daha kaliteli ve çok daha hızlı bir işletme olabilmek için bu tarz bir programla adım atabilmek sağlıklı bir karar olacaktır.

Hayatsoft Sipariş Asistan Sipariş Programı Özellikleri

Caller ID özelliğine sahip olan Hayatsoft sipariş programı, arayan müşterileri kayıt altına almaktadır. Müşterinizin geçmiş siparişlerini görebilme, favori sipariş ürünlerini öğrenme, adresini kayıt altına alarak daha kolay teslim edebilme amacı ancak bu programlarla mümkün olmaktadır.

Satış raporu, nakit tahsilat girişi, ürün kategorileri, SMS gönderimi, para birimi farklı olan müşteriler için para birim uyumu, eski kayıtlı siparişlerden tekrar yeni bir sipariş oluşturabilme gibi birçok özellikle Hayatsoft sipariş programı büyük bir avantaj sunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Hayatsoft Sipariş Asistan Programı HAKKINDA YORUM YAZIN