Ekotek Paket Servis

Ekotek Paket Servis

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu65.5 MB
ÜreticiEkotek
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (65.5 MB)

Restoran Cafe Adisyon ve Paket Servis Programı

Ekotek ücretsiz paket servis programı indir ile restoran, kafe, büfe, piknik alanları, pastane ve lokantaların hemen hepsi çağ atlamaktadır. Bir restorandan sipariş verildiğinde siparişin alınıp alınmadığı, ne durumda olduğu, çıkış yapıp yapmadığı ve daha pek çok konu soru işareti oluşturabilmektedir. Bu esnada kişilere dayalı olarak yapılan hatalar da verilen siparişin soğumasına, geç kalmasına sebebiyet verebilmektedir. Buna engel olabilmek adına bugün pek çok işletme Ekotek ücretsiz paket servis programı kullanmaktadır.

Tamamıyla ücretsiz olan programın en sık kullanılan paket servis programlarından biri olduğu dikkat çekmektedir. Bu bakımdan birçok kişinin nedir, nasıl kullanılır, özellikleri nelerdir öğrenip işletmesi için kullanması tavsiye edilmektedir.

Ekotek Ücretsiz Paket Servis Programı Nedir?

Ekotek ücretsiz paket servis programı bir çeşit otomasyon programıdır. Hem işletme sahibi adına hem de müşteri adına çok büyük avantajlar sağladı söylenebilmektedir. Temel olarak sipariş alma sürecini kolaylaştırma ve teslim etme dönemini en az masrafla atlatma amacına dayandırılmaktadır. Bu otomasyon programı sayesinde her bir ürünle tek tek ilgilenebilmek, işletmenin en ufak noktasına dahi hâkim olabilmek mümkündür.

Restoranda rezervasyon yapıldığında yeri kontrol etmek, sipariş verildiğinde hazırlık sürecine bizzat dâhil olabilmek ancak bu paket servis programı ile mümkündür.

Ekotek Ücretsiz Paket Servis Programı Özellikleri

Ekotek paket servis programını kullanan işletmeler, bölge bazında müşteri gruplamalarını elde etmektedir. Her bölge ile birebir ilgilenebilmek için bu programın büyük faydası olduğu görülmektedir. Özellikle her bölge başına personel verebilmek, burada yer alan müşteri kitlesini korumak açısından yardımcı olmaktadır.

Bölge bazında sipariş alt limiti belirleme, ürün kategorilerini düzenleme, personel takibi yapabilme gibi pek çok avantajı bu programla elde edebilmek mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Ekotek Paket Servis HAKKINDA YORUM YAZIN