Restaurant Cafe Takip

Restaurant Cafe Takip

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.3 MB
ÜreticiKeskin Yazılım
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (7.3 MB)

Restorant Cafe Sipraiş Programı

Restaurant & cafe takip ver.1.0 indir, birçok sektör için kullanılmaya başlanan takip programlarından bir tanesidir. Büyük ya da küçük fark etmeksizin işletmelerin sipariş takibi yapabilme, daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilme amacıyla restaurant & cafe takip ver.1.0 programını tercih ettiği görülmektedir.

İşletmelerin bir müşteriden sipariş alması ve arkasından hazırlayıp teslim etmesi profesyonel şekilde yürütülmesi gereken bir süreçtir. Hem müşterinin dakikalarca beklememesi hem de işletmede her şeyin yolunda gitmesi için bu sürecin hızlı ve pratik atlatılması istenmektedir. Bunun için kaliteli bir program kullanmak her zaman verimli sonuçlar doğurmaktadır.

Restaurant & Cafe Takip Ver.1.0    

Restaurant & cafe takip ver.1.0 bir çeşit sipariş takip programıdır. Restoran ve kafelerde müşteri sipariş verdiği zaman adisyona işleme, siparişi mutfağa iletme, mutfakta hazırlanmaya başlaması, hazırlanıp servise çıkması, adresin bulunması ve ödemenin alınması süreci tamamıyla personel odaklı hizmetlerdir. Bu hizmetleri personel omzundan alıp daha mekanik ve çok daha pratik şekilde gerçekleştirmek isterseniz Restaurant & cafe takip ver.1.0 programını tercih edebilirsiniz.

Siparişin mutfakta ne durumda olduğundan hangi malzemelerin kullanıldığına kadar her unsuru bu Restorant sipariş takip programı ile takip edebilmek mümkündür. Bu sayede envanter sayımı yapıldığında kaçak ya da kayıp olup olmadığı da net şekilde görünebilmektedir.   

Restaurant & Cafe Takip Ver.1.0 Özellikleri         

Restaurant & cafe takip ver.1.0 programı, işyerlerinin kaliteli hizmet vermesini sağlayan en önemli programlardan bir tanesidir. Özellikle işletmenin kendi karı açısından bu tarz bir program kullanabilmesi önemlidir.

Faturaları takip etme, hangi malzemelerin ne kadar kullanıldığını bilme, ödenen adisyonların hangi para biriminde ödendiğine kadar her detayı bu programla görebilmek mümkündür. Bununla beraber işletmenin kar ve zarar dengelerini gösterip hangi siparişten ne kadar kar elde edildiğini de ortaya koymaktadır. Bu bakımdan oldukça verimli bir program olduğunu söylemek mümkündür.

    Benzer Programlar

  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Sipariş Asistan Programı Sipariş Asistan Programı
    TürkçeDeneme Sürümü40.32 MB
  • Restaurant Cafe Takip HAKKINDA YORUM YAZIN