Melipos Restoran Paket

Melipos Restoran Paket

Versiyon/Sürüm1.50
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.9 MB
ÜreticiMelipos
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (9.9 MB)

Cafe, Bar, Restoran Paket Servisi

Melipos restoran paket servis programı indir, küçük çaplı işletmelerin en çok tercih ettiği programlardan bir tanesidir. Özellikle adisyon ve sipariş takibi konusunda profesyonel adım atmayı düşünen işletmeler bu programla hayal ettiklerini elde edebilmektedirler. Bu bakımdan Melipos tercih edilebilmektedir. Melipos’un uygun fiyatlarla sunduğu paket kampanyalar, otomasyon programınızı en ideal fiyata almanıza yardımcı olacaktır.

Bir işletmeye herhangi bir sipariş verildiğinde eve teslim süreci oldukça zor olmaktadır. Adresi öğrenmek, siparişi hazırlamak, adrese kısa süre içerisinde teslim etmek doğrudan personel odaklı adımlardır. Bu sorumluluğu personel omuzlarından alıp daha mantıklı ve sistematik bir hale getirmek ancak Melipos restoran paket servis programı ile mümkündür.

Melipos Restoran Paket Servis Programı Nedir?

Melipos restoran paket servis programı bir çeşitotomasyon programıolarak bilinmektedir. Özel bir yazılımla hazır edilen program, işletmelerin daha kolay çalışmasına yardımcı olmaktadır.

Kullanımı çok kolay olan program özellikle işletme sahibi tarafından kısa süre içerisinde çözülebilmektedir. Normal şartlarda 5 personelin yapacağı işlemi tek bir programla 1 personel yapabilmektedir. Bu bakımdan programın işletme açısından büyük avantaj sağladığını söylemek doğru olacaktır. Pratik kullanım sayesinde zaman kazandıran, para kazandıran ve en önemlisi de verimi %100 oranında arttıran bir program elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Melipos Restoran Paket Servis Programı Özellikleri

Melipos tarafından sunulan paket servis programını işletmenizde tercih ederseniz önce siparişi adisyona girebilirsiniz. Adisyondan doğrudan bilgisayar sistemine taşınan sipariş buradan mutfak ekranına yansımaktadır. Hazırlanma süreci sona erdiğinde paketleme ve servise çıkarma durumu da sistemde görünebilmektedir. Sipariş adrese teslim edilip para elde edilene dek siparişi gözlemleyebilmek mümkün olmaktadır. Bu bakımdan programın çok yönlü avantajlarının olduğunu söylemek mümkündür.

Melipos Restotan paket servis

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Melipos Restoran Paket HAKKINDA YORUM YAZIN