Ses Kaydedici

Ses Kaydedici

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone Mobil
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () iOS indir Android indir

Görüşme Esnasında Ses kayıt Etme Uygulaması

Ses Kaydedici mobil indir, bazı özellikleri ile kulvarındaki diğer android iphone ios mobil uygulamalardan ayrılan, klasik bir ses kaydetme uygulamasıdır. İphone Ses kaydetme uygulamasında pratiklik, hızlı çalışma önemli özelliklerdir. Aksi halde olması gerekende ses kaydetmeye başlayamazsınız ve mobil uygulamanın anlamı kalmaz. Ses Kaydedici pek çok özelliği ile kullanmaya değer bir uygulamadır.

Ses Kaydedici Uygulamasının Özellikleri

Ses Kaydedici mobil iphone uygulaması kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuş; tasarımıyla dikkat çeken bir uygulamadır. Zaman sınırı olmadan, kaliteli ses kaydı almayı sağlayan uygulama sesli notlar almanızı da sağlar. Böylece iş hayatında daha pratik olmanız da mümkündür. iphone uygulamada Mp3, PCM, AAC ve AMR olmak üzere 4 farklı biçimde kayıt alabilirsiniz. Cihazın ekranı kapalı olsa bile ses kaydı almaya devam edebilirsiniz. Uygulamada yapılan kayıtların saklandığı kayıt klasörünü istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Buradan kayıtlara yeniden isim verebilir; ses kayıtlarını çeşitli özelliklere göre sıralayabilirsiniz. iphone uygulamada ses kaydının nasıl yapılacağını tercih etme şansına sahipsiniz. Mikrofondan ses kaydı alabileceğiniz gibi telefon görüşmelerini de kayıt altına alabilirsiniz. Aldığınız ses kaydını telefonunuzla zil sesi olarak kullanabilirsiniz. Elde ettiğiniz kayıtları paylaşmanız için uygulamada E-posta desteği de vardır.

Ses Kaydedici Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Ses Kaydedici iphone uygulamasında dil İngilizce olsa da program klasik bir ses kaydetme programı olduğundan kırmızı mikrofon sembolü ile kaydın başlayacağı ve dokunduğunuzda duracağı herkes tarafından bilinir. Dolayısıyla kullanımında herhangi bir zorluk yoktur. Mobil cihaazlar ile ilgili ses müzik uygulamalarının hepsini bir arada bulacağınız ses uygulamaları ilgili kategorimizden inceleyebilirsiniz.

 

    Benzer Programlar

  • PodTrans PodTrans
    ingilizceÜcretsiz14.64 MB
  • İphone Ringtone İphone Ringtone
    TürkçeÜcretsiz11.00 MB