Safari Türkçe

Safari Türkçe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm5.1.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu36.9 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (36.9 MB) Mac indir

Safari Hızlı ve Sade Web Tarayıcısı

Safari Apple’ın Windows işletim sistemleri için geliştirdiği eğlenceli internet deneyimi yaşayaşağınız ücretsiz internet tarayıcısıdır. Safari Türkçe indir, İnternet deneyiminizi keyifli bir hale getirip tüm internet gezintilerinizi kendinizi güvende hissederek tamamlamanızı sağlıyor.

Hızlı Performans ve Sade Arayüzü

Türkçe internet tarayıcısı Safari kullanırken çok basit arayüz ekranı sayesinde basit bir kullanım ortamı göreceksiniz. İnternet ortamında sergilediği hızlı performansdan dolayı kullanıcıları bir o kadar memnun etmektedir. İçerik aramaları daha hızlı hale getirmek için sekmeli gezinti sunmaktadır. RSS desteği, form doldurma, pop-up otomatik açılan reklamları engelleme, özel veya gizli gezintiler yapabileceksiniz.

JavaScript Desteği

Safari Son Sürüm web browser (internet tarayıcısı) motorlu özel teknolojiyi kullanarak Nitro tabanlı JavaScript desteği sunmaktadır. Bu sayede internet aramalarında ve diğer internet deneyimleriniz esnasında oldukça hızlı içerik erişimine sahip olabileceksiniz. Eski sürümlerine nazaran çok daha hızlı kullanma performansı sergileyecektir.

HTML 5 Çevirimdışı İnternet Desteği

Basit arayüzlü kullanılabilir ve bir o kadar hızlı olan internet tarayıcısında görebileceğiniz yepyeni donanım özellikleri mevcuttur. Acid 3 testinden geçen Safari Türkçe web tarayıcısı ile daha hızlı ve daha güvenli internet gezintileri yapabileceksiniz. Apple firması eski sürümleriyle karşılaştırırsak yeni sürümü oldukça başarılı ve diğer tarayıcılar ile yarışabilecek konuma getirilmiştir. Alternatif olarak masaüstü ve mobilden  kullanabileceğiniz Google Chrome’nin e en büyük rakibi olan Firefox Mozilla internet tarayıcısını a tavsiye ederiz.

Tarayıcının Ekran Görüntüsü

 

    Benzer Programlar

  • Chromium Chromium
    TürkçeÜcretsiz90.45 MB
  • Firefox Quantum Firefox Quantum
    İngilizceÜcretsiz