Safari Türkçe

Safari Türkçe

Versiyon/Sürüm5.1.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu36.9 MB
ÜreticiApple
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (36.9 MB) Mac için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Safari Hızlı ve Sade Web Tarayıcısı

Safari Apple’ın Windows işletim sistemleri için geliştirdiği eğlenceli internet deneyimi yaşayaşağınız ücretsiz internet tarayıcısıdır. İnternet deneyiminizi keyifli bir hale getirip tüm internet gezintilerinizi kendinizi güvende hissederek tamamlamanızı sağlıyor.

Hızlı Performans ve Sade Arayüzü

Türkçe İnternet Tarayıcısı Safari kullanırken çok basit arayüz ekranı sayesinde basit bir kullanım ortamı göreceksiniz. İnternet ortamında sergilediği hızlı performansdan dolayı kullanıcıları bir o kadar memnun etmektedir. İçerik aramaları daha hızlı hale getirmek için sekmeli gezinti sunmaktadır. RSS desteği, form doldurma, pop-up otomatik açılan reklamları engelleme, özel veya gizli gezintiler yapabileceksiniz.

JavaScript Desteği

Safari Son Sürüm web browser (internet tarayıcısı) motorlu özel teknolojiyi kullanarak Nitro tabanlı JavaScript desteği sunmaktadır. Bu sayede internet aramalarında ve diğer internet deneyimleriniz esnasında oldukça hızlı içerik erişimine sahip olabileceksiniz. Eski sürümlerine nazaran çok daha hızlı kullanma performansı sergileyecektir.

HTML 5 Çevirimdışı İnternet Desteği

Basit arayüzlü kullanılabilir ve bir o kadar hızlı olan internet tarayıcısında görebileceğiniz yepyeni donanım özellikleri mevcuttur. Acid 3 testinden geçen Safari Türkçe web tarayıcısı ile daha hızlı ve daha güvenli internet gezintileri yapabileceksiniz. Apple firması eski sürümleriyle karşılaştırırsak yeni sürümü oldukça başarılı ve diğer tarayıcılar ile yarışabilecek konuma getirilmiştir. Alternatif olarak masaüstü ve mobilden  kullanabileceğiniz Google Chrome’nin e en büyük rakibi olan Firefox Mozilla internet tarayıcısını a tavsiye ederiz.

Tarayıcının Ekran Görüntüsü

 

468 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Fengel Fengel
  TürkçeÜcretsiz40 KB
 • anonymoX anonymoX
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz456 KB
 • Vivaldi İnternet Tarayıcısı Vivaldi İnternet Tarayıcısı
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz37.09 MB
 • Cyberfox Cyberfox
  ingilizceÜcretsiz47.25 MB
 • Safari Türkçe HAKKINDA YORUM YAZIN