Renkli Arama iphone

Renkli Arama iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir

Her Aramada Farklı Renk Seçenekleri

Renkli Arama iphone indir uygulaması, aramalarınızı renklendirmenizi sağlayan ve cep telefonu kullanımınızı dilediğiniz gibi gerçekleştirmenizi mümkün kılan uygulamalardan bir tanesidir. Yenilenen uygulama sayesinde arama ekranınızı gördüğünüzde kendinizi iyi hissetmeme gibi bir ihtimaliniz söz konusu değildir.

Renkli Arama uygulamasını ios işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabilirsiniz. iphone ios işletimli cep telefonları, arama yaptığında karşınızdaki kişi için belirlediğiniz rengi görebilirsiniz. Bir çeşit ekran modu uygulaması olan Renkli Arama sizin rehberinize bağlı olarak çalışmaktadır.

Renkli Arama Özellikleri

Renkli Arama iphone ücretsizi uygulamasının cep telefonlarında farklılık arayanlara hitap ettiğini söyleyebilmek mümkündür. Özellikle ekran modu uygulaması sayesinde her aramada farklı bir renk ile canlılık kazandırabilmek mümkündür.

İnternet bağlantısı ile çalışan Renkli Arama uygulaması, kolayca kullanılabilen bir yapıya sahiptir. Basit ve sade bir arayüzünün olması, uygulamanın herkesçe beğenilmesini sağlamaktadır. Menüsü ile kısa sürede dilediğiniz gibi bir düzenleme yapabilir, kendi hayal ettiğiniz ekran rengini yakalayabilirsiniz. Bu sayede sizi arayan kişide nasıl bir renklendirme olacağına siz kendiniz karar vermiş olursunuz. Dolayısıyla kendinize yalnızca keyifli kullanım hakkı kazandırırsınız.

    Benzer Programlar

  • Apple News Apple News
    İngilizceÜcretsiz1.3 MB
  • MobilDeniz iphone MobilDeniz iphone
    TürkçeÜcretsiz67M