Pure VPN

Pure VPN

Versiyon/Sürüm5.4.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu6.8 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid/Windows/iOS
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Aralık 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.8 MB) iOS indir Android indir

PureVPN Android, iOS ve Windows için En İyi VPN Programı

PureVPN indir, bilgisayarınızı, kişisel gizliliğinizi ve engelli web sitelerine giriş için Windows, Android ve iOS uyumlu ücretsiz VPN programını indirin. Mobil platform desteğinin yanı sıra bilgisayarda kullanmak üzere geliştirilen ve en iyi VPN programı arayanlar için kolay kullanımlı ve gelişmiş özelliklere sahiptir.

PureVPN Ne İşe Yarar?

İnternette sitelerine gezinirken kişisel gizliliği ve saldırılara karşı güvenle verilerinizi korumak için mutlaka Pure VPN programını denemenizi tavsiye ediyoruz. Şifreli ve şifresiz internet ağlarında kötü amaçlı kullanıcıların ağınıza sızmasını engelliyor. 256 bit şifreleme desteği ile vpn programını kullanmak daha güvenli hale getiriyor. Bu sayede verilerinizin başkaları tarafından çözülmesi neredeyse imkansız hale geliyor ve casus yazılımlar verilerinizi ve internet paketlerinizin içeriğini göremiyorlar. PureVPN Ücretsiz VPN ve Engelli Sitelere Giriş Programı (Windows, iOS ve Android) cihazları ile uyumlu kullanılabilir.

Ücretsiz Web Koruması

Engelli Web sitelerine giriş için Türkiye üzerinde hizmet veren ve Türk engelli web sitelerine giriş imkanı sağlayan program ile Netflix gibi ülkemizde kullanılmayan yasaklı sitelere giriş için kullanabiliriz. Çeşitli araçları sayesinde güvenlik önlemleri alarak Web Koruması desteği bulunuyor. Programların, uygulamaların ve internet sitelerinin tehtitlerini engellemek için zararlı yazılımlara karşı etkili koruma sağlar.

Yasaklanan sitelere giriş için Pure VPN ile farklı ülkelerdeki sunuculardan alınan IP adresi ve proxy desteği ile tüm sansürlü sitelerin engelini açabilir. Daha yüksek kişisel koruma sağlaması için IP adresinizi değiştirip sanki farklı bir ülkenin konumundan web sitelerine giriş yapıyor gibi görünebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • VPN Robot VPN Robot
    TürkçeÜcretsiz7.21 MB
  • CM Free VPN CM Free VPN
    TürkçeÜcretsiz40.05