Prisma

Prisma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümPrisma 2.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu133 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS) iOS 8.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (133 MB)

Prisma iOS Fotoğraf Çekme Filitreme Uyguaması

Prisma indir, iPhone ve iPad (iOS) cihazınızla profesyonel fotoğraf çekme, fotoğraf filtreleme ve efekt verme ücretsiz mobil uygulamasıdır. Çekmiş olduğunuz fotoğrafları en iyi görünüme sahip olabilmesi adına birkaç dokunuşla görüntüleri düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf Filtreleme ve Efekt Verme

Prisma iOS Fotoğraf Filtreleme Uygulaması ile çeşitli efekt ve filtreleme seçenekleriyle fotoğraflarınızın en iyi görünüm için hazırlayın. Tamamen ücretsiz olan iOS kamera uygulaması sizlere sunduğu kaliteli efektleriyle fotoğrafları kişiselleştirin. Diğer camera uygulamalarına nazaran daha farklı efektlendirme ve fotoğraf düzenleme araçlarıyla en iyiler arasında ilk sırada yerini almayı başarmıştır.

Çektiğiniz fotoğrafları Prisma kamerası ile çekip efekt verme, fotoğraf filtreleme ve resim düzenleme araçlarıyla daha kaliteli resimlere sahip olabilirsiniz. Düzenleme araçlarında renklendirme, soldurma, parlaklık, gölgeleme, keskinleştirme ve diğer düzenleme araçlarıyla favori kameranız olacağını düşünüyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşımlar Yapın

Sosyal medya desteği ile en sevdiğiniz fotoğraflarınızı Instagram, Facebook, Swarm, SnapChat ve diğer paylaşım sitelerinde paylaşabilir. Prisma iOS Kamera uygulaması hergün güncellenerek yepyeni özellikleriyle kullanıcılarıyla buluşuyor. iPad ve iPhone iOS akıllı cihazlarında popüler kullanıma sahip olup internet bağlantısı gerektirmeden çalışmaktadır.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • PicsArt Foto Kolaj Yapıcı PicsArt Foto Kolaj Yapıcı
    TürkçeÜcretsiz
  • Snapseed iphone Snapseed iphone
    TürkçeÜcretsiz126.00 MB