Pou iphone

Pou iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümPou 1.2.16
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu13 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13 MB) iOS indir Android indir

Pou Hayvan Bit Besleme iphone ios Oyunu

Pau iphone indir, Eğlenceli bir hayvan besleme oyunu olan Pou mobil ios cihazlar için geliştirilmiş farklı grafiklere sahip ve dikkat çekici ama sevecen bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun hayvan besleme üzerine kurulmuş fakat grafikeri olsun hayvanın görüntüsü olsun biraz değişik tarzda görünsede bir hayvan beseleme  eğitiminden bahsetmektedir. Oyun içersindeki hayvan  bir bit tir 🙂

Pou Android

Pou iphone

Pou  ios adı verilen hayvan besleme oyununda bu sevimli hayancıkla ilgilenmek onunla vakit geçirmek ve  tabiki yemeğini yedirmek gerekiyor. Pou Android oyununda sevimli hayvanımız bir bit olsada bunun temizliğinide yapmamız gerektiğini unutmayalım. Pou oyununda  en dikkat çeken özellik  bitimize gözlük kıyafet ayakkabı tarzı ürüner satın alıp hayvancığımızı kişileştirebiliyorsunuz.

İphone pou Oyunu Bit besleme ifadesi kulağa garip gelse de oyun oldukça eğlenceli ve sevimli grafikleri ve iç unsurlarıyla kısa sürede sizi kendisine bağlayabiliyor.

Bitinize isim verebiliyorsunuz. Onu çeşitli yiyeceklerle besleyebiliyorsunuz. Kimi zaman da temizlemeniz gerekiyor. Ve de canı sıkılmasın diye onunla ya da onun merkezinde oyunlar oynamanız gerekiyor. En önemlilerinden biri de Pou’ya gözlük, giysi gibi eşyalar satın alarak kişilleştirebiliyorsunuz.

Pou Bit Besleme Oyunu daha çok küçük yaştaki oyun severlerin tercih edip keyifli oynadığı oyunda içeriğinde bulunan hayvancıkları besleyerek rol oynadığımız oyunda eğlenceli zaman geçirebileceksiniz. Pou iphone oyun uygulamasının ekran görüntüsünün nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için iphone mobil cihazlarda yer alan görüntüleri incelemiş olacaksınız.

Pou ios uygulaması konumuza eklenmiştir.Ios işletim sistemlerine sahip mobil telefonlarda pou  uygulamasını indirebilirler. Pou apk indir ile mobil cihazlarınıza apk versiyonunu yükleye bilirsiniz.

Pou Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60