Pou Android

Pou Android

Versiyon/SürümPou 1.2.16
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu13 MB
ÜreticiZakeh
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet Android 1.6 ve üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Pou Hayvan Bit Besleme Android Oyunu

Eğlenceli bir hayvan besleme oyunu olan Pou andoid cihazlar için geliştirilmiş  farklı grafiklere sahip ve dikkat çekici ama sevecen bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun hayvan besleme üzerine kurulmuş fakat grafikeri olsun hayvanın görüntüsü olsun biraz değişik tarzda görünsede bir hayvan beseleme  eğitiminden bahsetmektedir. Oyun içersindeki hayvan  bir bit tir 🙂

Pou Android

Pou Android

Pou adı verilen hayvan besleme oyununda bu sevimli hayancıkla ilgilenmek onunla vakit geçirmek ve  tabiki yemeğini yedirmek gerekiyor. Pou Android oyununda sevimli hayvanımız bir bit olsada bunun temizliğinide yapmamız gerektiğini unutmayalım. Pou oyununda  en dikkat çeken özellik  bitimize gözlük kıyafet ayakkabı tarzı ürüner satın alıp hayvancığımızı kişileştirebiliyorsunuz.

Android pou Oyunu Bit besleme ifadesi kulağa garip gelse de oyun oldukça eğlenceli ve sevimli grafikleri ve iç unsurlarıyla kısa sürede sizi kendisine bağlayabiliyor.

Bitinize isim verebiliyorsunuz. Onu çeşitli yiyeceklerle besleyebiliyorsunuz. Kimi zaman da temizlemeniz gerekiyor. Ve de canı sıkılmasın diye onunla ya da onun merkezinde oyunlar oynamanız gerekiyor. En önemlilerinden biri de Pou’ya gözlük, giysi gibi eşyalar satın alarak kişilleştirebiliyorsunuz.

Pou Bit Besleme Oyunu daha çok küçük yaştaki oyun severlerin tercih edip keyifli oynadığı oyunda içeriğinde bulunan hayvancıkları besleyerek rol oynadığımız oyunda eğlenceli zaman geçirebileceksiniz. Pou Android oyun uygulamasının ekran görüntüsünün nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için android mobil cihazlarda yer alan görüntüleri incelemiş olacaksınız.

Pou ios uygulaması konumuza eklenmiştir.Ios işletim sistemlerine sahip mobil telefonlarda pou  uygulamasını indirebilirler.

Pou Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

206 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Growtopia Growtopia
  İngilizceÜcretsiz76.7 MB
 • Block Craft 3D Block Craft 3D
  İngilizceÜcretsiz101 MB
 • Uzman Hedef Şişe Atıcı Uzman Hedef Şişe Atıcı
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz98.5 MB
 • Fidget Spinner Fidget Spinner
  İngilizceÜcretsiz103 MB
 • Pou Android HAKKINDA YORUM YAZIN