PicsArt Foto Kolaj Yapıcı

PicsArt Foto Kolaj Yapıcı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir

İphone Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

PicsArt Foto ve Kolaj Yapıcı iphone indir, ile fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilir, istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. PicsArt Foto fotoğraf düzenleyici sayesinde fotoğraflarınızda renk filtreleri deneyebilir, kırpma ve şekilde değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz tonlamalar ile düzenlemeler yapabilir aynı zamanda efektler ekleyerek fotoğraflarınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

PicsArt Foto ve Kolaj Yapıcı ile dilediğiniz zaman fotoğraf kolajı oluşturabilirsiniz. En sevdiğiniz fotoğrafları bir araya getirir daha sonra kolaj düzenlemesi ile güzel bir çerçeve oluşturabilirsiniz.

50 milyondan daha fazla indirmeye sahip olan fotoğraf düzenleme uygulaması, popüler uygulamalar listesinde yerini almaktadır.

PicsArt Foto ve Kolaj Yapıcı

PicsArt Foto ve Kolaj Yapıcı,  ios işletim sistemine sahip iPhone cep telefonlarında kullanılabilmektedir. Ayrıca ios işletimli iPad cihazlarınızda da dilediğiniz gibi kullanabilme şansınız bulunmaktadır. Son derece sade bir içeriğe sahip olan uygulama, indirdikten hemen sonra kullanılabilmektedir.

Büyük küçük herkesin kullanabileceği bir formatının olması, mobil fotoğraf düzenleme uygulamasının herkes tarafından sevilmesini sağlamaktadır. Bu sayede her cep telefonunda ve tablette yerini alan uygulamalardan biri olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Snapseed iphone Snapseed iphone
    TürkçeÜcretsiz126.00 MB
  • Sweet Selfie iphone Sweet Selfie iphone
    TürkçeÜcretsiz14.20 MB