Phanced

Phanced

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu10.00 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10.00 MB) iOS indir

Phanced iphone Mobil Duvar Kağıtları

Phanced indir, iphone App Store üzerinden severek indirilen ve binlerce kişi tarafından tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Uygulama, ios işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilmektedir. Bununla beraber ios tabletlerde de tercih edildiği bilinmektedir. Duvar kâğıdı ve ekran koruyucu konusunda hassas olan herkes bu uygulama sayesinde dilediği ekrana kavuşmaktadır.

Aklınızda bulunan duvar kâğıdı ne ise Phanced ile bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz herhangi bir resmi animasyon yapabilen, hareketli duvar kâğıtları ya da ekran koruyucuları elde etmenizi sağlayan duvar kâğıdı uygulaması tamamıyla size özel bir ekran hazırlamaktadır.

Phanced Özellikleri

Phanced iphone için profesyonel bir duvar kâğıdı uygulaması demek doğru olacaktır. Yalnızca duvar kâğıdı düzenleme değil aynı zamanda fotoğraf düzenleme özelliği de bulunan uygulama, dilediğiniz fotoğraf üzerinde özgün değişiklikler yapabilmenizi sağlamaktadır. Bunların yanı sıra videolarınızı da gözden geçirmenizi filtre ya da efektler ile hareket kazandırmanızı mümkün kılmaktadır.

Cep telefonlarınızda ya da tabletlerinizde başarılı bir düzenleme uygulamasına ihtiyacınız olursa hem fotoğraflarınızı hem videolarınızı hem de duvar kâğıdınızı dilediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Apple News Apple News
    İngilizceÜcretsiz1.3 MB
  • MobilDeniz iphone MobilDeniz iphone
    TürkçeÜcretsiz67M