Pet Rescue Saga (iOS)

Pet Rescue Saga (iOS)

Versiyon/Sürüm1.19.4
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu46 MB
ÜreticiKing.com
İşletim SistemiiPhone
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

iOS iphone Ücretsiz Şirin Hayvanları Kurtarma Bulmaca Oyunu

Pet Rescue Saga indir, iPod iPhone ve iPad Touch cihazlarını kullanan kullanıcılar için üretilmiş Pet Rescue Saga oyununda 1227 bölümlü minik sevimli evcil hayvanlarla oyunda eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Pet Rescue Saga Oyunun Amacı

1227 zorlu eğlenceli bölümü başarılı bir şekilde tamamlamamız gerekiyor bunu içinde minik hayvanları başarıyla kurtarmamız gerekiyor. Bunu layıkıyla yapabilmek için benzer hayvanların 3 ve daha fazlasını yanyana getirmemiz gerekiyor. En iyi puanlara sahip olmak istiyorsanız hamle sayınız bitmeden bölümleri tamamlayabilmek.

Pet Rescue Saga Oyunu Nasıl Oynanır?

İphone iOs cihazınıza yükleyerek veya Facebook üzerinden oyuna erişebilirsiniz. Sevimli minik hayvanları kurtardığınız zaman oyunun eğlenceli kısmı başlıyor. Hanenize bonuslar puanlar ve daha da güçlü hale gelebilmeniz için bir çok yeni özellikler ekleniyor.

**Seviyenin ilerlemesiyle karşınıza çıkan yeni bölümlerde bombaları,elmasları,kafesleri ve sahip olduğunuz anahtarları kullanabilirsiniz. Her yaştan oyun severin büyük keyifli oynayabileceği Pet Rescue Saga oyunu kullanıcılarına gelişmiş grafik özellikleri ile gözlerini kamaştırıyor.

iPhone ve iPad Eşleştirme Oyunu Ekran Görüntüsü

iPhone ve iPad Eşleştirme Oyununda sevimli karakterleriyle oyunu daha eğlenceli hale getiren ve daha çok küçüklerin büyük ilgiyle oynadığı bulmaca oyununu ücretsiz indirip akıllı telefonunuzda oynayabilirsiniz. Pet Rescue Saga oyunun ekran görüntüsü inceleyerek gerekli ön bilgiye sahip olabilirsiniz.

Android uyumlu cihazlarınıza ücretsiz oyunu indirmek için Pet Rescue Saga bağlantısına tıklayarak download edebilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Qmiran Apk indir Qmiran Apk indir
    ingilizceÜcretsiz25.01 MB
  • Messenger Lite İphone Messenger Lite İphone
    TürkçeÜcretsiz
  • Pet Rescue Saga (iOS) HAKKINDA YORUM YAZIN