Netflix HD Film İzle

Netflix HD Film İzle

Versiyon/Sürüm8.19.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu57 MB
ÜreticiNetflix, Inc.
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS) iOS 8.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (57 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

En yeni ve en popüler film, dizi ve sinemaları HD izlemenizi sağlayan iOS ve Mac işletim sistemleriyle uyumlu çalışan film ve dizi izleme platformudur. iPhone ve iPad cihazınızda kullanabileceğiniz iş, okul ve diğer aktivitelerden sonra izleme istediğiniz tüm film ve dizileri HD izleme fırsatı sunuyor.

Dizi ve Film Tutkunlarına Netflix

Netflix iPhone ve iPad Film ve Dizi izleme Uygulaması Netflix film tutkunları için tasarlanmış mobil iOS sistemlerde ücretsiz kullanım için kaliteli binlerce filmi sizlerle paylaşıyor. Aynı anda kaliteli HD sinema filmlerinden ve dizilerden oluşan arşivini kullanarak dilediğiniz filmi izleme şansına sahipsiniz. İzlemek istediğiniz filmleri aratarak tüm sezon ve bölümlerine ulaşabilirsiniz.

Netflix Film İzleme Paket ve Fiyatları

Böylesine güzel bir uygulamadan tamamen ücretsiz kullanmanız tabiki mümkün bulunmuyor. Eğer mobil internet hızınız düşükse ve yeterince hızlı olmadığı için HD ve UltraHD kalitesinde filmleri izlemek istiyorsanız 15.99 TL gibi düşük bir fiyata HD paketi satın alabilirsiniz. Eğer gerçekten film tutkunu ve kalite benim için çok önem arz ediyor diyorsanız UltraHD kalitede film izleme paketini 39.99 TL’ye premium paketini satın almanız gerekiyor.

Önemli Not: Netflix dizileri ve paket fiyatlarının bu kadar yüksek olmasının sebebi iOS mobil uygulamanın euro para cinsinden hesap yapmasından dolayıdır. Tıpkı spotify ve Apple music gibi yurt dışı ve yurt içinde aynı fiyat uygulanmaktadır.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

246 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Apple Destek Apple Destek
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz110 MB
 • 4ün 1i Oyunu (iOS) 4ün 1i Oyunu (iOS)
  TürkçeÜcretsiz160 MB
 • Hill Climb Racing iOS Yarış Oyunu Hill Climb Racing iOS Yarış Oyunu
  İngilizceÜcretsiz127 MB
 • TKGM Parsel Sorgu (iOS) TKGM Parsel Sorgu (iOS)
  TürkçeÜcretsiz3.1 MB
 • Netflix HD Film İzle HAKKINDA YORUM YAZIN