Messenger Lite

Messenger Lite

Versiyon/Sürüm77.0.1.18
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.26 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi1 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Facebook Messenger Apk Uygulamasının Hızlı Az Yer kaplayan Küçük Versiyonudur

Messenger Lite Apk indir, Messenger Lite Facebook uygulamasının konuşma uygulamasının daha küçük yer kaplayan daha hızlı versiyonu olarak düşük sistemli telefon kullanan kullanıcılar için hizmet vermektedir. Facebook uygulamasıyla bağlantılı olarak çalışan az yer kaplayan Messenger Lite ile hızlı ve kolay bir şekilde arkadaşlarınızla, dünyanın birçok yerinden milyonlarca insanla iletişiminizi koparmadan hayatınıza devam edebilirsiniz. Facebook üzerinden sizinle iletişime geçen herkes Android Messenger Lite uygulaması aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz. Android işletim sistemli cihazınıza Messenger Lite Apk’yi indirebilirsiniz. 10 milyonun üzerinde indirmeye sahip mesajlaşma uygulamasıyla birçok şey yapabilirsiniz.

Messenger Lite Apk Özellikleri Nelerdir?

Android Messenger Lite mesajlaşma uygulamasıyla sadece mesajlaşmakla kalmaz; sesli arama, görüntülü arama yapabilirsiniz. Messenger Lite Apk ile aktif olan herkesle iletişime geçebilirsiniz. Uygulama içinde sesli ve görüntülü aramaları Wifi bağlantınız üzerinden ücretsiz yapabilirsiniz. Messenger Lite Apk ile fotoğraf, bağlantı, çıkartma gönderebilirsiniz. Messenger Lite Apk hızla cihazınıza iner ve veri tasarrufu yaparak uygulamayı kullanmanızı sağlar. Messenger Lite Apk‘yi Türkçe olarak kullanabilirsiniz ama uygulamanın kullanımı zaten son derece basittir. Messenger Lite Apk tek başına kullanılabileceği gibi Facebook üzerinden bağlantı yapılarak da kullanılabilir. Kişileri arama bölümünden iletişime geçmek istediğiniz kişinin adını yazabilirsiniz. Kişi listenizden de istediğiniz kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda konuşma geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

Messenger Lite Apk Nasıl Kullanılır?

Messenger Lite Facebook mesajlaşma uygulamasını Android işletim sistemli cihazınıza Play Store aracılığıyla indirebilirsiniz. Uygulama boyutu 10 MB’ın altındadır ve cihazınıza saniyeler içinde iner. İndirdiğiniz uygulamayı kullanabilmeniz için Facebook girişi yapmalısınız. Giriş yapmanız halinde kişileriniz karşınıza gelecektir.

  Benzer Programlar

 • Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir
  TürkçeÜcretsiz55.4 MB
 • Workplace By Facebook indir Workplace By Facebook indir
  EnÜcretsiz
 • Messenger Lite HAKKINDA YORUM YAZIN  Messenger Lite Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   Messegerliteyi indiremiyorum yardımcı olabilirsiniz