LeadTime indir

LeadTime indir

Versiyon/Sürüm2.0.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu57 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS) iOS 8.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi31 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (57 MB)

iPhone Videolu Mesaj Gönder

LeadTime indir, iphone, iOS akıllı telefon ve mobil tabletler üzerinde hazırladığınız videoları arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderme uygulamasıdır. Eğer sizlerde sosyal medya üzerinde fazlasıyla zaman geçiren biriyseniz iOS platformunda en güzel videoları hazırlayıp sevdiklerinize mesaj olarak gönderebilirsiniz.

iPhone ve iPad Video Hazırlayıcı

LeadTime iOS Videolu Mesaj Gönderme Uygulaması eğlenceli video hazırlamanız için tasarlanmış olup videoyu sizin belirlediğiniz bir tarihta paylaşarak arkadaşlarınızın izlemesini sağlayın. Videoları özel günler için hazırlayabilir örneğin; bir arkadaşınızın doğum günü için önceden hazırlık yaparak oluşturacağınız video ve tarihini belirleyerek doğum günü videosu oluşturun. Herkesten önce doğum gününü veya özel bir gününü kutlamak için saat tam 00:00’da videoyu istediğiniz sosyal medya üzerinde paylaşıyoruz.

Video hazırlama ve video paylaşımını iPhone ve iPad cihazları üzerinde hazırlama olanağı sunuyor. Lead Time app iOS video mesajı göndermeyi kolaylaştıran uygulamanın basit kullanışlı menüleriyle daha kolay kullanım sunuyor. iOS üzerinde paylaşacağınız videolar Facebook takvimiyle entegre edilmiş ve video mesajlarını senkronize ederek yayınlayabilmektedir. LeadTime artık güneşli, bulutlu, yaz ve kış havanın özlemini çeken tatil fotoğrafları çekip paylaşan kullanıcıların önüne geçmek için tasarlandığınıda belirtelim.

LeadTime Ekran Görüntüleri

    Benzer Programlar

  • IGTV iphone IGTV iphone
    ingilizceÜcretsiz140.50 MB
  • TV8 Yan Ekran TV8 Yan Ekran
    TürkçeÜcretsiz13.60 MB