Kwai iphone

Kwai iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm5.5.5
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu155.60 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (155.60 MB) iOS indir

Kwai iphone ios indir, özellikle Kore’de kullanılan ve binlerce kişi tarafından en popüler videolu sosyal medya ağı olarak isimlendirilen uygulamalardan bir tanesidir. Kwai özellikle gençler tarafından tercih edilen bu uygulama ios işletim sistemine sahip cihazlarda kolayca kullanılmaktadır. İos tabletler ve cep telefonları ile çektiğiniz videoları bu uygulama sayesinde birçok kişiyle paylaşabilirsiniz.

Bir çeşit video paylaşım uygulaması olan Kwai, sosyal medya uygulaması olarak da isimlendirilebilmektedir. Takip ettikleriniz olduğu gibi sizi takip edenler de bulunmaktadır. Dolayısıyla dilediğiniz gibi bir liste oluşturup çektiğiniz videoları bu sosyal medya uygulaması üzerinden paylaşabilmeniz mümkündür.

Kwai Özellikleri

Kwai, çekilen videoların çeşitli efektler ve filtreler ile düzeltilmesini sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. Bunun yanında müzik ekleme ya da yazı ilave etme şansı da sunmaktadır. Çerçevelerin ve konuşma balonlarının yanı sıra videoda yer alan kişilerin de etiketlenebileceği başarılı uygulamalardan biri olarak anılmaktadır.

Binlerce kişinin favori video uygulaması olan Kwai android iphone her güncellemede biraz daha hızlı geliştirilmektedir. Uygulamanın en büyük avantajı ise tamamıyla ücretsiz şekilde size sunulmasıdır. Ayrıca herhangi bir reklam da bulundurmamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Apple News Apple News
    İngilizceÜcretsiz1.3 MB
  • MobilDeniz iphone MobilDeniz iphone
    TürkçeÜcretsiz67M