Kariyer.net iphone

Kariyer.net iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.2.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.50 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.50 MB) iOS indir

Kariyer.net İphone İş İlan Arama Bulma

Kariyer.net iphone indir, iş başvurusu yapmak isteyen ya da hayalindeki işi araştıran kişiler için ideal bir uygulamadır. Aynı isimli sitenin resmi uygulaması olan Kariyet.net uygulaması, iş ilanı veren adreslere yönlenmenizi sağlamaktadır. İletişim kurabildiğiniz işverenlere kendinizi tanıtabilmekte ve özgeçmişinizle iş başvurusu yapabilmektesiniz.

Kariyer.net iphone iş ilanları son dönemlerin en popüler adresleri arasında yer almaktadır. İos işletimli cep telefonlarınızdan da kolayca kullanabileceğiniz bu uygulama, başvuruları takip etme istenildiği gibi düzenleme ve profili güncelleme fırsatı sunmaktadır. İos işletim sistemine sahip tabletler üzerinden de kullanabilmeniz mümkündür.

Kariyer.net Özellikleri

Kariyer.net için iphone iş arama uygulaması tanımı yapılabilmektedir. İş arama, aranan işe başvurma daha sonra favoriler grubuna ekleme gibi faydaları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bir de gelen her yanıtı cep telefonunuzdan kolaylıkla cevaplayabilme şansınız vardır. Cep telefonuna odaklı olan ve düzenlemesi oldukça pratik hazırlanan uygulama, kolay şekilde idare edilebilmektedir.

Hem anlayabileceğiniz hem de kolay kullanabileceğiniz bir iş arama uygulamasına ihtiyaç duyarsanız Kariyer.net size yardımcı olacaktır. Sektörünüzden şehrinize, anahtar kelimeden iş pozisyonlarınıza kadar detaylı şekilde yarım edecektir.

 

    Benzer Programlar

  • Apple News Apple News
    İngilizceÜcretsiz1.3 MB
  • MobilDeniz iphone MobilDeniz iphone
    TürkçeÜcretsiz67M