JetFix iphone

JetFix iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.2.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu82.40 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (82.40 MB) iOS indir

Türk Telekom Çağrı Merkezine Ulaşma

JetFix iphone indir, Türk Telekom çağrı merkezi destek hattına ulaşmak için yapılan bir uygulamadır. JetFix iphone Türk Telekom olarak tarafından resmi olarak düzenlenmiş uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamanın çıkarılmasının temel nedeni müşteri hizmetlerine ulaşmayı sağlamaktır. Bu bakımdan uygulama için iletişim uygulaması tanımı yapılmaktadır. Herhangi bir şirketin müşteri hizmetlerine ulaşmak için saatlerce araştırma yapıp sonrasında saatlerce telefonda beklemekten sıkıldıysanız iletişim uygulamasını cihazınıza indirmelisiniz.

Firmaları belli bir kategorizasyon grubunun içerisine alan uygulama sağlıktan sigortaya kadar birçok alanda hizmet vermektedir. Ulaşmayı düşündüğünüz şirketi, arama motoruna yazıp birkaç dakika içinde kolayca bulabilmeniz de mümkündür.

JetFix Özellikleri

JetFix iphone uygulaması, faydalı mobil uygulamalardan bir tanesidir. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için daha az emek ve daha az zaman harcamak için tercih edilmesi kaçınılmaz bir uygulama olarak bilinmektedir. Bunun için ios işletim sistemine sahip cihazlarınıza uygulamayı kolayca indirebilirsiniz.

Iphone ya da ıpad kullanıcılarından biriyseniz bu uygulamanın cihazınızla uyumlu şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz. İndikten hemen sonra kişisel bilgilerinizi girmenizi isteyen uygulama sonrasında üyelik kaydınızı oluşturmaktadır. Üyeliğinize onay vermenin ardından uygulamayı kolayca kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Son derece sade bir arayüze sahip olduğu için kullanımı oldukça kolaydır.

    Benzer Programlar

  • Apple News Apple News
    İngilizceÜcretsiz1.3 MB
  • MobilDeniz iphone MobilDeniz iphone
    TürkçeÜcretsiz67M