İşCep iphone

İşCep iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.22.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu238 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (238 MB) iOS indir

İşCep İş Bankası Online Mobil İnternet Bankacılığı Uygulaması

İşCep ios iphone indir, Türkiye İş Bankası’nın ücretsiz ios mobil internet bankacılığı uygulamasıdır. İşCep iphone indir yaparak Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı iPhone telefon tablet için uyumlu mobil bankacılık uygulaması ile online internet bankacılığı işlemlerini hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Parakod, barkod ve QR kod ile İş Bankası’ndan kartsız para çekme ve fatura ödeme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

İşCep Mobil Bankacılık Kullanımı

Kişiselleştirilebilir menü ve tema seçenekleri ile İşCep iphone diğer mobil bankacılık uygulamalarından farklılık göstermektedir. Bankamatikten QR kod ile kartsız para çekebilir, Barkod okuyucu sayesinde faturalarınızı iOS iPhone üzerinden güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Parakod özelliği sayesinde ise tüm kartlarınızı Android ve iPhone telefon ya da tabletlerinizde birleştirebilirsiniz.

İşcep iphone mobil bankacılık üzferinden yaşadığınız şehirde bulunan en yakın ATM şubesini bulabilirsiniz. Cep anahtar aktivasyonunu mobil cihazınızdan tanımlayarak tek kullanımlık internet şubesi şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Eğer ilk defa internet bankancılığı uygulaması kullanıyorsanız içerisinde bulunan kullanım videoları izleyerek nasıl işlem yapacağınız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İş bankası müşterisi olmayanlar için hızlı kart başvurusu da yapabilirsiniz.

İş Bankasının Android uyumlu online bankacılık uygulaması ücretsiz indirmek için tıklayın.

    Benzer Programlar

  • Apple News Apple News
    İngilizceÜcretsiz1.3 MB
  • MobilDeniz iphone MobilDeniz iphone
    TürkçeÜcretsiz67M