iPlay

iPlay

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir

iplay Müzil Radyo Player Uygulaması

iPlay indir, son dönemlerin en çok indirilen radyo müzik dinleme player uygulamalarından bir tanesidir. iPlay müzik özellikle ios işletimli cihaz sahipleri müzik dinlemek için bu uygulamayı tercih etmektedirler. İos işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler bu uygulamayla istenildiği gibi müzik çalabilmektedir. Hem işletim sisteminin güçlü olması hem de uygulamayı kusursuz çalıştırması bu bakımından olumlu kabul edilmektedir.

iPlay uygulaması için daha çok müzik çalar uygulaması tanımı yapılmaktadır. Müzik çalar olmasının yanı sıra bir de radyo çalar olarak da bilinmektedir. Gün içinde herhangi bir yerde herhangi bir an müzik dinlemek isterseniz müzik çalar uygulamasını kullanabilirsiniz.

iPlay Özellikleri

iPlay uygulaması her ülkeden popüler olan radyo frekanslarını tanımanızı sağlamaktadır. Bununla beraber dünya genelinde 200’den fazla ülkeden 45 binin üzerinde frekansı yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Radyo dinlemeyi seven ve dünya müziğine açık olan herkes bu uygulamayı severek kullanmaktadır.

iPlay müzik en iyi müzik listelerine dair öneriler sunan uygulama bununla beraber bir de farklı türde şarkıları bulabilmenize de yardımcı olmaktadır. Kendi müzik kütüphanenizi oluşturma hayaliniz varsa bu uygulama ile bunu gerçekleştirmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Apple News Apple News
    İngilizceÜcretsiz1.3 MB
  • MobilDeniz iphone MobilDeniz iphone
    TürkçeÜcretsiz67M