İphone Ringtone

İphone Ringtone

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu11.00 MB
ÜreticiMobgen Apps Inc
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (11.00 MB) iOS indir

Ringtone İphone Zil Sesleri

Ringtone indir, iphone İOS işletim sistemli cihazlardan İphone için çeşitli zil sesleri sunan Ringtone-İphone Ringtone uygulaması, klasik bir zil sesi uygulamasıdır. İlk etapta zil sesi olarak geliştirilen Ringtone-İphone Ringtone uygulaması, güncellemelerle kullanıcılara duvar kağıdı içeriği de sunmaktadır. Normal şartlarda İphone telefonla zil sesi yüklemek, istediğiniz müziği zil sesi olarak ayarlamak biraz zahmetlidir ama Ringtone uygulamasıyla bu işlem oldukça basit bir hal alıyor. Uygulama ücretsiz olarak indirilse de uygulama içi satın almalar içermektedir. Ringtone Türkçe dil desteği olmadan farklı dil seçenekleriyle kullanılabilir. Uygulamayı kullanabilmek için İOS sürümünün 9.0 üzerinde olması gerekiyor.

Ringtone – İphone Ringtone Nasıl İndirilir?

Uygulamayı indirmek için İOS işletim sistemine içerik ve uygulama sağlayan App Store’yi kullanmalısınız. App Store uygulamasını açarak arama bölümüne uygulama ismini yazmanız yeterlidir. Arama sonucunda Ringtone-İphone Ringtone uygulamasının sayfasına ulaşabilirsiniz. Buradan indirme butonuna basmanız programı indirebilmeniz için yeterlidir. App Store uygulaması indirme işlemini başlatmak için şifre isteyebilir. Uygulama dosyası 175 MB civarında olduğundan saniyeler içinde cihazınıza inecektir.

Ringtone-İphone Ringtone Nasıl Kullanılır?

Ringtone uygulama ilk etapta zil sesi uygulaması olarak kullanılırken güncellemelerle duvar kağıdı seçimi de yapılabilir hale gelmiştir. Uygulama sembolüne dokunarak uygulamayı açabilir ve zil sesleri dinleyebilir; duvar kağıtlarına bakabilirsiniz. Karar verdiğiniz görsel ve sesleri seçerek cihazınızda kullanabilirsiniz. Ses ve görselleri dilediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Qmiran Apk indir Qmiran Apk indir
    ingilizceÜcretsiz25.01 MB
  • Messenger Lite İphone Messenger Lite İphone
    TürkçeÜcretsiz
  • İphone Ringtone HAKKINDA YORUM YAZIN