InShot

InShot

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir

InShot Video Düzenleme Uygulaması

InShot iphone indir, ios uygulaması video çekmeyi ve hazırlamayı sevenler için en kapsamlı uygulamalardan bir tanesidir. Dünya genelinde en çok tercih edilen iphone video düzenleme uygulaması listesinde yer alan InShot, popülerliğini arttırmaktadır.

Çektiğiniz videolar üzerinde herhangi bir değişiklik yapmak istediğinizde kapsamlı ve kendini gösterebilen bir uygulama tercih etmelisiniz. Hem videoyu istediğiniz gibi yapacak hem de çok fazla yormayacak bir uygulama olmalıdır. Video düzenleme uygulaması olarak InShot bu isteğinizi kolayca yerine getirebilecektir.

Videolardaki hataları düzenleyebilen InShot aynı zamanda renk ve görüntü kalitesi konusunda ciddi onarımlar yapmaktadır.

InShot Özellikler

InShot uygulamasını ios işletim sistemine sahip iPhone cep telefonlarınızda kullanabilirsiniz. Bununla beraber ios işletimli iPad cihazlarla da uyumlu olduğu bilinmektedir. Cihazınızda çok fazla yer kaplamamakla beraber batarya harcama konusunda biraz hızlı olduğu göze çarpmaktadır.

Yalnızca video düzenlemeyen uygulama aynı zamanda fotoğraflarda da düzenlemeler yapmaktadır. Fotoğraflarınız üzerinde oynama yapmak istediğinizde bu uygulamayı indirip kullanmaya başlamanız yeterli olacaktır. Hızlı şekilde tüm düzenlemeyi yapabilecek kadar kaliteli bir arayüze sahiptir.

 

    Benzer Programlar

  • Apple News Apple News
    İngilizceÜcretsiz1.3 MB
  • MobilDeniz iphone MobilDeniz iphone
    TürkçeÜcretsiz67M