Huji Cam

Huji Cam

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir

Huji Cam Fotoğraf Çekme Düzenleme Uygulaması

Huji Cam indir, fotoğraflarına eski mod vermeyi sevenler için çok ideal mobil uygulamadır. İphone ios işletim sistemli telefonlar için Huji Cam özellikle aradığınız eskitme modlar varsa fotoğraf düzenleme uygulaması ile bunu bulabilmeniz mümkündür. Huji Cam uygulaması, fotoğraflarda kahverengiden sarıya siyah beyazdan sönük renklere kadar birçok tonlamayla retro görüntü yaratmaktadır. Retronun son sürat moda olduğu bu dönemde Huji Cam uygulamasını indirip dilediğiniz gibi başarılı fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

İos işletim sistemine sahip cep telefonlarında çalışan Huji Cam oldukça kapsamlı bir içeriğe sahiptir. Cep telefonlarının dışında ios tabletlerde de kullanılması mümkündür. Son derece hızlı şekilde inip basit şekilde kullanılabilmektedir.

Huji Cam

1900’lü yılların fotoğrafçılık tekniklerini bugün yeniden yaşamak isterseniz Huji Cam fotoğraf düzenleme uygulamasını kullanmalısınız. Fotoğraflarda yalnızca ton dengesi sağlamayan uygulama aynı zamanda kapsamlı düzenlemeler de sağlamaktadır.

Kullanımı son derece basit olan Huji Cam, basit bir arayüze sahiptir. Bu özelliği sayesinde hemen herkes tarafından kolayca kullanılabildiği, anlaşılabildiği görülmektedir. Fotoğraflarınızın modern çizgiden uzaklaşıp daha nostaljik görünmesini isterseniz uygulamayı cep telefonlarınıza ya da tabletlerinize indirmelisiniz.

    Benzer Programlar

  • Apple News Apple News
    İngilizceÜcretsiz1.3 MB
  • MobilDeniz iphone MobilDeniz iphone
    TürkçeÜcretsiz67M