Hole.io İphone

Hole.io İphone

Versiyon/Sürüm1.1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu381.00 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir

İphone için Arcade Oyunu

Hole.io, gün içinde canınız sıkıldığında merakla oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan biridir. İphone mobil telefonlar için İos işletimli cep telefonlarınızdan kolaylıkla oynayabileceğiniz bu oyun, keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacaktır. Bununla beraber ios tabletler de oyun için uyum göstermektedir.

Hole.io oyun uygulaması, kara deliklerden oluşan ve önüne gelen her şeyi yutan bir hikâyeye sahiptir. En fazla 10 oyuncuyla bir araya gelebildiğiniz oyunda, oyuncuların hayatta kalması hedeflenmektedir. Siz de bir kara delik olarak oyunun başından sonuna kadar büyümeyi amaçlamalısınız. Ne kadar büyürseniz oyunun galibi olma şansınız o kadar yüksektir.

Hole.io Özellikleri

Hole.io iphone,  kara delik oyunu her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Yalnızca tek parmağınızla oynayabildiğiniz oyunda önünüze gelen her şeyi yutarak büyümeyi amaçlamalısınız. Sonrasında biriktirdiğiniz puanlarla son 3 yarışmacı arasından 1. çıkabilirsiniz.

Hem heyecanlı hem de son derece keyif verici olan oyun uygulaması, kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Hole io basit bir arayüze sahip olduğu için menüsünü çözmek birkaç dakikanızı alacaktır. Sonrasında tek parmakla dilediğiniz kadar oyunun tadını çıkarabilmeniz mümkündür. Kara delik oyunu binlerce kişi tarafından oynanan, sevilen oyunlar listesinde yer almaktadır.

    Benzer Programlar

  • Apple News Apple News
    İngilizceÜcretsiz1.3 MB
  • MobilDeniz iphone MobilDeniz iphone
    TürkçeÜcretsiz67M