Hay Day (iOS)

Hay Day (iOS)

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu46.4 MB
ÜreticiSupercell
İşletim SistemiiPhone
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

İphone İpad Hay Day Çiftlik Kurma Oyunu

Hay Day ios oyunu indir, Hay Day iphone ve ipad kullanıcıları için geliştirilmiş istediğiniz gibi iphone mobil cihazlarınızda çitflik kurarak çiftliğinizi en iyi şekilde geliştiriyorsunuz. Çiftlik büyükdükçe para miktarımız da artmaktadır. Paramız arttıkça yepyeni mahsül ürünleri elde edebiliyoruz.

Hay Day (iOS)

Hay Day Oyunu Bilgi

Gelişmiş grafik kalitesiyle kullanıcıya en iyi görselliği sunuyor. Sezgisel kontrol sistemi ile oynanan oyunun adeta bağımlısı olabilirsiniz. Çiftliğinizde ürettiğiniz mahsülleri oyun içerisinde bulunan marketlere satarak para kazanabiliyoruz. Ayrıca internet üzerinden diğer kullanıcılar ile ürün değiş tokuş yapabiliyoruz. Eğlencenin tadına varacağınız oyunda gerçek ses kalitesi ve yüksek çözünürlükte ki görselliği ile kullanıcının keyif almasını sağlıyor. Ücretsiz hizmet veren Hay Day ios oyunu Supercell üreticisi tarafından piyasaya sürülmüştür.

iPhone ve iPad Çiftlik Oyunu İphona cep telefonu olan veya ipad tableti bulunan kullanıcılar oyunu basit bir şekilde oynayabilir. Ayrıca android cihazlar içinde uyumlu hale getirilmiş fakat bu indireceğiniz paket iphone kullanıcılarında çalışmaktadır.

Hay Day çiftlik kurma oyununun Android versiyonu da indirme bağlantılarına eklenmiştir. İyi oyunlar eğlenceli vakitler dileriz. Hay Day oyununun android apk versiyonunu indirmek için Hay Day Android apk konumuuz inceleyiniz.

Hay Day (iOS) Oyunu Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Qmiran Apk indir Qmiran Apk indir
    ingilizceÜcretsiz25.01 MB
  • Messenger Lite İphone Messenger Lite İphone
    TürkçeÜcretsiz
  • Hay Day (iOS) HAKKINDA YORUM YAZIN