Facebook Messenger Windows

Facebook Messenger Windows

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu66.00 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (66.00 MB)

Windows Facebook Messenger Programı

Facebook Messenger Windows indir, masaüstü bilgisayarından ya da laptopu üzerinden arkadaşları ile sohbet etmek isteyen kişiler için pc windows programıdır. Windows işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanan bu program, Facebook listenizde bulunan arkadaşlarınızla sohbet edebilmenize yardımcı olmaktadır.

Sohbetinizi tercih ederseniz görüntülü ve sesli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yerine yazışmak isterseniz Facebook Messenger indir ile onu da yapabilirsiniz. Windows işletim hızıyla seri şekilde kontak kurabilmek mümkündür.

Facebook Messenger, dünya genelinde en çok talep gören sohbet programı olarak bilinmektedir. Neredeyse tüm Facebook kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir.

Facebook Messenger Nedir?

Bir sohbet programı olarak tanımlanan Facebook Messenger, çevrimiçi olan arkadaşlarınızla sohbet edebilmenize yardımcı olan programdır. Çevrimdışı olan arkadaşlarınıza da mesaj atmanızı sağlayan Facebook sohbet programı daha sonra iletilmek üzere mesajı göndermektedir. Yalnızca sohbet değil aynı zamanda haber bandı ile son güncellemeleri de yakından takip edebilmeniz mümkündür.

Bildirim ile mesajları haber veren program, açılır kapanır pencere ile ekranda çok fazla yer kaplamamaktadır. İlk giriş yaptığınız andan itibaren kayıt altına alan Facebook Messenger, girişlerinizde hatırlayarak çok fazla zaman harcamanıza engel olmaktadır.

  Benzer Programlar

 • Line Line
  TürkçeÜcretsiz2.72 MB
 • Trillian Trillian
  TürkçeÜcretsiz19.15 MB
 • TicToc TicToc
  TürkçeÜcretsiz5.76 MB
 • Whatsapp Messenger Web Whatsapp Messenger Web
  TürkçeÜcretsiz79.33 MB
 • Facebook Messenger Windows HAKKINDA YORUM YAZIN