Facebook Messenger Windows

Facebook Messenger Windows

Versiyon/Sürüm2.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu66.00 MB
ÜreticiFacebook
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi6 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (66.00 MB)

Windows Facebook Messenger Programı

Facebook Messenger Pc indir, Windows masaüstü bilgisayarından ya da laptopu üzerinden arkadaşları ile sohbet etmek isteyen kişiler için pc windows programıdır. Windows işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanan bu program, Facebook listenizde bulunan arkadaşlarınızla sohbet edebilmenize yardımcı olmaktadır.

Sohbetinizi tercih ederseniz görüntülü ve sesli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yerine yazışmak isterseniz Facebook Messenger indir ile onu da yapabilirsiniz. Windows işletim hızıyla seri şekilde kontak kurabilmek mümkündür.

Facebook Messenger, dünya genelinde en çok talep gören sohbet programı olarak bilinmektedir. Neredeyse tüm Facebook kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir.

Facebook Messenger Nedir?

Bir sohbet programı olarak tanımlanan Facebook Messenger, çevrimiçi olan arkadaşlarınızla sohbet edebilmenize yardımcı olan programdır. Çevrimdışı olan arkadaşlarınıza da mesaj atmanızı sağlayan Facebook pc sohbet programı daha sonra iletilmek üzere mesajı göndermektedir. Yalnızca sohbet değil aynı zamanda haber bandı ile son güncellemeleri de yakından takip edebilmeniz mümkündür.

Bildirim ile mesajları haber veren program, açılır kapanır pencere ile ekranda çok fazla yer kaplamamaktadır. İlk giriş yaptığınız andan itibaren kayıt altına alan Facebook Messenger, girişlerinizde hatırlayarak çok fazla zaman harcamanıza engel olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Line pc Line pc
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB
  • Facebook Messenger Windows HAKKINDA YORUM YAZIN