Foxmail

Foxmail

Versiyon/Sürüm7.2.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.23 MB
ÜreticiTencent Inc.
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.23 MB)

Foxmail Türkçe E-Posta İstemcisi

Foxmail indir, tüm dünya tarafından ücretsiz e-posta alma, gönderme ve okuma için kullanılan online ve Türkçe kullanılabilen Microsoft Outlook benzeri mail (gmail) istemcisidir.

Foxmail Türkçe dil desteğine sahip olan online kullanabileceğiniz ücretsiz e-posta istemcisidir. Tencent tarafından geliştirilen Foxmail programı ile birden fazla e-posta hesabını aynı anda kullanabilmenizi sağlayan mail (gmail) programıdır.

E-posta istemcisi ile mail (gmail) hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Foxmail Türkçe e-posta istemcisi sayesinde birden fazla e-posta hesabını yönetebilirsiniz. Aynı anda birden fazla gmail hesabını Foxmail online olarak çalıştırabiliyor ve üzerinde değişilikler yapabiliyorsunuz.

Foxmail e-posta yönetimi programı arayüzü sade ve kullanıcı dostu bir e-posta istemcisidir. Mesajlarınız arasında kolaylıkla gezinebilir, e-posta gönderebilir, e-posta alabilir ve gelen mesajları okuyabilirsiniz. Foxmail’in RSS okuyucu, filtreleme ve düzenleme özellikleride mevcuttur.

Microsoft Outlook mesajları ile de uyumlu olan Foxmail Türkçe olarak indirip kullanabilirsiniz. Ayarlar menüsünden Çince, Türkçe ve İngilizce dil seçeneklerini ayarlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Line pc Line pc
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB
  • Facebook Messenger Windows Facebook Messenger Windows
    İngilizceÜcretsiz66.00 MB
  • Foxmail HAKKINDA YORUM YAZIN