Trillian

Trillian

Versiyon/Sürüm6.0.61
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.15 MB
ÜreticiCerulean Studios
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi6 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (19.15 MB)

Sohbet Programlarını Birleştirme Programı

Trillian indir, Windows bilgisayarlar için sosyal ağ Skype, Gtalk, messenger gibi programlar için çoklu mesajlaşma programı olarak kulanılmaktadır. Trillian Windows işletim sistemine sahip cihazlarda Skype, Gtalk, messenger gibi sohbet programlarını bir yerden kontrol etmenizi birleştirmenizi sağlamaktadır. Masaüstü bilgisayarlarınızda ya da laptoplarınızda kullanabileceğiniz bu program ile dilediğiniz zaman görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Bir çeşit sosyal ağ birleştirme programı olan Trillian daha öncesinde Trillian Astra ismi ile bilinmekteydi. Yapılan düzenlemelerle beraber Trillian ismi, kalıcı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Hem mesajlaşma hem de sosyal medya programlarını bir program içinde birleştirmek isterseniz bu uygulama ile çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Trillian Nedir?

Trillian için sosyal ağ birleştirme programı ismi verilmektedir. Sosyal ağ programları Facebook, Twitter, Linkedln, Foursqarei Skype, Gtalk, messenger desteği ile hazırlanmış olan bu program aynı zamanda Windows live, AIM, Jabber, Yahoo,  gibi mesajlaşma servislerini de bünyesinde bulundurmaktadır. Aktif olarak sosyal ağlardan Windows Live, Yahoo, MySpaceIM, AIM, Google, ICQ, Jabber, Skype kullanıcısıysanız Trillian programının kullanımından memnun kalma ihtimaliniz bir hayli yüksektir.

Trillian Özellikleri

Trillian Çoklu Mesajlaşma programı, Windows 10 için son güncellenmesini geçirmiş, yenilenmiş özelliklere sahiptir. Kullanıcı sayıları her geçen gün artış gösteren sosyal medya ağlarını destekleyen bu program, mesajlaşma programlarının tüm özelliklerine sahiptir. Tüm programları tekrar tekrar kurmaya çalışmak her birini açmak için özel bir çaba sarf etmek bir hayli zordur. Dolayısıyla birleştiren bir program işinizi çok daha kolay bir hale getirecektir.

Windows Live, Yahoo, MySpaceIM, AIM, Google, ICQ, Jabber, Skype programları ile ister yazılı ister sözlü isterseniz görüntülü olarak mesajlaşabilir, iletişim kurabilirsiniz. Kullanıcı dostu basit bir program olan Trillian, anlık sohbet kayıtlarını mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda kayıt altına almaktadır. Kaçırmak istemediğiniz herhangi bir durum olduğunda rahatlıkla bulabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Line pc Line pc
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB
  • Trillian HAKKINDA YORUM YAZIN