Whatsapp Web

Whatsapp Web

Versiyon/Sürüm0.2.5371
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu79.33 MB
ÜreticiWhatsApp Inc.
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi6 Nisan 2019

Masaüstü PC Whatsapp Messenger Web

WhatsApp Web indir, Whatsapp Messenger Windows masaüstü PC versiyonunu bilgisayara indir yaparak, WhatsApp Web bilgisayardan mesajlaşma uygulamasını masaüstü sürümünü ücretsiz rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanımı tamamen ücretsiz olan anlık mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşmanın tamamını masaüstü ve laptop bilgisayarlardan yapabilirsiniz. Mobil android ve iPhone sürümlerinde yer alan neredeyse bütün özelliklerini Whatsapp Messenger Masaüstü PC sürümünü download ederek kullanabilirsiniz.

Whatsapp PC Versiyonu Nasıl Kullanılır

İlk olarak android ve iPhone telefon mobil tabletler için yayınlanan Whatsapp Messenger Web mesajlaşma uygulaması bilgisayar için de çıkmıştır. Mobil telefonunuz üzerinden bilgisayarınız ile Whatsapp Web’i eşleştirmeniz gerekiyor.

Whatsapp Messenger bilgisayar için eşleştirmek mobil üzerinden Menü, Whatsapp Web sekmesine tıklayarak masaüstü Pc üzerinde yer alan QR kodunu okutmak. Böylelikle herhangi bir tarayıcıya ihtiyaç duymadan masaüstü programını web sürümünü kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak mobil telefonlarınızda Whatsapp Web Messenger kullanıyor ve sürekli masaüstü bilgisayar da vakit geçiren biriyseniz mutlaka Whatsapp Web indirmeniz gerekebilir.

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Line pc Line pc
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB
  • Whatsapp Web HAKKINDA YORUM YAZIN