TicToc

TicToc

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm2018
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.76 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.76 MB)

TicToc Sesli Arama, Sohbet ve Ücretsiz Mesajlaşma Programı

TicToc indir, sevdiklerinizle ve iş görüşmeleriniz esnasında Windows Pc bilgisayar üzerinden ücretsiz mesajlaşma, sesli sohbet ve görüntülü konuşma yapabileceğiniz masaüstü programdır. Mobil platformlarda da kullanılan messenger programı ile grup halinde mesajlaşabilir, en sevdiğiniz fotoğraf ve videoları kolayca paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla konuşma yapabilmek için sesli aramaları ücretsiz olarak hizmetinize sunan programı hemen download edebilirsiniz.

Android ve iPhone iOS cihazlarınız üzerinden konuşmalar esnasında herhangi bir problem oluşur veya sarjınız bitmesi halinde Windows sürümü sayesinde masaüstü bilgisayarınızdan devam edebilirsiniz. Ücretsiz mesajlaşma ve sesli görüşme dışında birçok gelişmiş özelliklerini de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kendi sohbet grubunuzu oluşturup arkadaşlarınızla iletişim kurmayı kolaylaştırabilirsiniz. Toplu olarak mesajlaşma, sesli arama yaparken istediiniz video, fotoğraf ve dosyaları paylaşabilirsiniz.

TicToc programını bilgisayarınız üzerinde kullanabilmek için mobil cihazlarınız üzerinden kayıtlı bir gmail hesabınızın bulunması gerekmektedir. Yani uygulamayı mobil platformlarda kullanıyorsanız Windows işletim sistemli bilgisayarda da kullanabilirsiniz.

Nerede olursanız olun internet bağlantınızın olduğu her yerden dilediğiniz kişiyle iletişim kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sınırsız ve ücretsiz olarak mesajlaşabilir, yüksek kaliteli sesli görüşmeler ve dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Mobil cihazlarda en çok kullanılan mesajlaşma ve sesli konuşma uygulamaları arasında en iyilerden birisi olan TicToc’u kesinlikle download (yükle) denemenizi tavsiye ederim.

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Line Line
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB