Facebook Creator iphone

Facebook Creator iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
Lisans
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir

Facebook için Video Yapma Uygulaması

Facebook Creator iphone indir, Facebook üzerinden video üretmeyi sevenler için hazırlanmış uygulamalardan biridir. Facebook tarafından hazırlanan resmi uygulama son derece pratik ve oldukça kullanışlı bir içeriğe sahiptir. Bilhassa istatistik değerlerin önemli olduğu video üreticiliğinde, Facebook Creator iphone büyük oranda yardımcı olacaktır. Birçok uygulamanın aksine rakamların arasında kaybolmadan istediğiniz gibi bir sadelikte değerlendirmelerinizi yapmanız mümkündür.

Tamamıyla ücretsiz bir kullanıma sahip olan iphone ios sosyal ağ uygulaması aynı zamanda Türkçe dil desteği ile Türkiye’de de çok sık kullanılmaktadır. Özellikle hayranlarıyla iletişimde kalmayı tercih edenler, sayfalarını yakından takip etmeyi düşünenler için kaliteli bir sosyal ağ uygulaması olduğu söylenebilmektedir.   

Facebook Creator Özellikleri

İos işletim sistemine sahip iphone icep telefonlarında ve tabletlerde kullanılabilen Facebook Creator, iphone ve ıpad için oldukça uyumludur. Kullanıcılarının pek çoğu memnun kalmakta ve oldukça pratik olduğunu dile getirmektedirler.

Facebook Creator bir sosyal ağ uygulamasına ihtiyaç duyan video üreticileri aynı zamanda takipçileri ve arkadaş listesiyle kontak kurabilmek için bu uygulamayı düzenli olarak kullanabilmektedir. Kısa süre içerisinde bağlantı kurmayı sağlayan uygulama her yaştan kullanıcının anlayabileceği sadeliktedir.

 

    Benzer Programlar

  • Snapchat iphone Snapchat iphone
    TürkçeÜcretsiz151.00 MB
  • Facebook Messenger (iOS) Facebook Messenger (iOS)
    TürkçeÜcretsiz39.6 MB