Discord indir

Discord indir

Versiyon/Sürüm1.8.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu26.9 MB
ÜreticiHammer Chisel Inc.
İşletim SistemiWindows, Mac, Android ve iOS
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (26.9 MB) Mac için indir iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Discord Online Oyunlarda Sesli Sohbet ve Mesajlaşma Aracı

Discord online oyun oynarken diğer oyuncular ile çevirimiçi sesli sohbet etme programıdır. Oyuncular ile mesajlaşabilir ve sesli konuşmalar yapabilirsiniz. Birden fazla oyuncu ile hem sesli hemde yazışmak için grup sohbetlerine dahil olabilirsiniz.

Online oyun oynamayi seven oyuncular için geliştirilen programı bilgisayarımıza ücretsiz indirip sesli sohbet edebiliriz. Discord Windows platformlar başta olmak üzere Mac, iOS ve android cihazlarımızda da kullanabiliriz. Oyun oynarken kullanım esnasında oyunların performansında herhangi bir etki göstermez.

Discord Nasıl Kullanılır

Oyunda sesli konuşma ve yazışma programı içerisinde bulunan kanallara katılabilir ve kendi kanalınızı oluşturabilirsiniz. Kanallar arasında dilediğiniz kanala istediğiniz zaman geçebilirsiniz. Discord üzerinde açmış olduğunuz Türkçe kanala herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Kanal üzerinden grup sohbetleri, sesli konuşma ve anlık mesajlar göndererek iletişim kurabilirsiniz.

Discord tamamen oyuncular için hazırlanmış sesli iletişim ve yazışma programı olarak sosyal medya bağlantılarıda bulunmaktadır. Mesajlaşara konuşan kullanıcılar fotoğraf gönderebilir, internet site bağlantıları ve hastahları paylaşabilirler. Programın özellikleri içerisinde yer alan GIF desteği sayesinde GIF animasyonları ile sohbet penceresinde açabilirsiniz.

65 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Curse Voice Curse Voice
  TürkçeÜcretsiz40 MB
 • Google Allo (iOS) Google Allo (iOS)
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz83 MB
 • Raidcall Raidcall
  enÜcretsiz5.28 MB
 • VoipRaider VoipRaider
  enÜcretsiz6.37 MB
 • Discord indir HAKKINDA YORUM YAZIN