Discord

Discord

Versiyon/Sürüm1.8.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu26.9 MB
ÜreticiHammer Chisel Inc.
İşletim SistemiWindows, Mac, Android ve iOS
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (26.9 MB) Mac indir iOS indir Android indir

Discord Online Oyunlarda Sesli Sohbet ve Mesajlaşma Aracı

Discord indir, online oyun oynarken diğer oyuncular ile çevirimiçi sesli sohbet etme Windows Türkçe pc programıdır. Pc Discord programı ile oyuncular mesajlaşabilir ücretsiz sesli konuşmalar yapabilirsiniz. Birden fazla oyuncu ile hem sesli hemde yazışmak için grup sohbetlerine dahil olabilirsiniz.

Online oyun oynamayi seven oyuncular için geliştirilen programı bilgisayarımıza ücretsiz indirip sesli sohbet edebiliriz. Discord Windows platformlar başta olmak üzere Mac, iOS ve android cihazlarımızda da kullanabiliriz. Oyun oynarken kullanım esnasında oyunların performansında herhangi bir etki göstermez.

Discord Nasıl Kullanılır

Oyunda sesli konuşma ve yazışma programı içerisinde bulunan kanallara katılabilir ve kendi kanalınızı oluşturabilirsiniz. Kanallar arasında dilediğiniz kanala istediğiniz zaman geçebilirsiniz. Discord pc üzerinde açmış olduğunuz Türkçe kanala herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Kanal üzerinden grup sohbetleri, sesli konuşma ve anlık mesajlar göndererek iletişim kurabilirsiniz.

Discord tamamen oyuncular için hazırlanmış sesli iletişim ve yazışma programı olarak sosyal medya bağlantılarıda bulunmaktadır. Mesajlaşara konuşan kullanıcılar fotoğraf gönderebilir, internet site bağlantıları ve hastahları paylaşabilirler. Discord Programın özellikleri içerisinde yer alan GIF desteği sayesinde GIF animasyonları ile sohbet penceresinde açabilirsiniz. En çok oynanan zula oyunu için en çok tercih edilen sesli sohbet programı olarak bilinmektedir.

Discord Özellikleri

Ücretsiz kanal açma ve kanal izinlerini yönetme imkanı
Sesli Sohbet imkanı
Oyun oynarken kolay iletişim
Türkçe dil desteği
Zula oyunu ile uyumlu

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Line pc Line pc
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB
  • Discord HAKKINDA YORUM YAZIN