Discord Mac

Discord Mac

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu40.93 MB
Üretici
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (40.93 MB) APK indir

Mac Oyun Sohbet Konuşma Programı

Discord indir, Mac işletim sistelmeri için son dönemlerin en popüler oyun sohbet programlarından biridir. Bilgisayar başında oyun oynamayı seviyorsanız bu programla beraber daha da keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Oyun esnasında kanal açma ve sohbet etme temasına dayalı olan Discord indirildikten hemen sonra kullanılmaya başlanmaktadır. Bu sayede oyun oynarken diğer yandan arkadaşlarınızla canlı şekilde sohbet edebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Discord, mac işletim sistemine sahip bilgisayarlar için uyumlu bir programdır. İşletim sisteminiz macsa indirip kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Discord İndir

Discord programı için mac sohbet programı ismi verilebilmektedir. Oyun esnasında dosya aktarımı yapmak isteyen kanal açıp arkadaşlarını davet etmeyi düşünen herkese yardımcı olabilecek bir içeriğe sahiptir. Sıradan sohbet programı olmayan Discord, kullanıcılarından herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır. Bu nedenle binlerce kişinin favorisi olduğunu söylemek mümkündür.

Modern bir arayüze sahip olan programda anlık mesajlaşma sağlanabildiği gibi sesli şekilde sohbet edebilmek de mümkündür. Her ikisi için ayrı kanallar oluşturabilir, çevrenizi kendiniz düzenleyebilirsiniz. Fotoğraf göndermeden link göndermeye, GIF animasyonlardan çeşitli emojilere kadar birçok avantajla eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Telefonlardan oynanan oyunlar için android mobil uyumlu Discord apk uygulamasınıda indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB