Apple TV Remote Uzaktan Kumanda

Apple TV Remote Uzaktan Kumanda

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu4.1 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone (OS) iOS 9.3.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.1 MB)

Macbook Akıllı Uzaktan Kumanda Uygulaması

Apple TV Remote indir, Apple Televizyon izleme programı Mac uyumlu uzaktan kumanda uygulamasıdır. Apple birinci, ikinci ve üçüncü yeni nesil uyumlu TV kumanda uygulaması olup ücretsiz hizmet vermektedir.

Apple TV Remote Uzaktan Kumanda Apple TV Kumandası ile izlediğiniz film, oynadığınız oyun ve diğer aktivitelerinizi kolaylıkla yönetmenizde yardımcı uygulamadır.

Apple Yeni Nesil Uzaktan Kumanda Uygulaması

Filmleri geri sardırma, durdurma ve ileri sardırma gibi TV kumandası ile yapılan tüm işlemlerinizi kolaylaştırır. Yapacağınız işlemlere daha hızlı girmenizi ve yönetimini kolaylaştıran gelişmiş fonksiyonları ile kolay kullanım imkanı sunuyor. Apple TV Remote Macbook uygulaması üzerinden oyunu oynamanızı sağlayan ivmeölçer ve jiroskop ile daha rahat oyun oynama olanağı tanır.

Apple TV Kumandasını iOS Sürümler ile Eşleştirin

Uygulamanın içerisinde bulunan akıllı asistan siri özelliği sayesinde tüm (uzaktan kumanda) işlemini sizin yerinize otomatik yapabilmektedir. Ancak şu Türkçe konuşma desteği bulunmadığı için sadece süs niteliğindedir. Apple TV Remote ile basit iOS uyumlu cihazlar için kolay eşleştirme yapabilmektedir. Uygulamanın çalışabilmesi için iPhone yazılımlarından iOS 9.3.2, 4 nesil Apple TV’niz varsa tvOS 9.2.1, 3. nesil Apple TV varsa 7.2.1 ve 2. nesil Apple televizyonunuz varsa 6.2.1 sürümleri ile kurulumu Remote app’nin kurulu bulunması gerekmektedir.

Apple TV Remote Uzaktan Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • IGTV iphone IGTV iphone
    ingilizceÜcretsiz140.50 MB
  • TV8 Yan Ekran TV8 Yan Ekran
    TürkçeÜcretsiz13.60 MB
  • Apple TV Remote Uzaktan Kumanda HAKKINDA YORUM YAZIN