Vivaldi İnternet Tarayıcısı

Vivaldi İnternet Tarayıcısı

Versiyon/Sürüm1.3.551.30
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu37.09 MB
ÜreticiVivaldi
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Ekim 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (37.09 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Gelişmiş ve Güvenilir Hızlı İnternet Tarayıcısı Vivaldi

Hızlı, sade, güvenli ve yeni internet tarayıcısı (browser) yıllardır kullanılan Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ve Opera gibi internet tarayıcıları ile yarışabilecek potansiyale sahiptir. Opera internet tarayıcısının eski CEO’su tarafından özenle geliştirilen web tarayıcısını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

Yeni, Teknolojik ve Çok Hızlı Browser

Jon Von Tetzchner Opera internet tarayıcının kurucusu aynı zamanda CEO’su olan ekibiyle birlikte yaptığı ve halende geliştirmeye devam etmesine rağmen Vivaldi internet tarayıcısını geliştirdi. Tarayıcının hızlı, teknolojik ve yepyeni gelişmiş özelliklere sahip olması nedeniyle tarayıcının bir anda milyonlarca kullanıcıya hitap etmesi bekleniyor. Kullanıcılarına geri bildirim özelliği sunabilmesi sebebiyle çok daha hızlı geliştirme sağlayıp popüler tarayıcı olmayı beklemektedir.

Tek Sekme Üzerinden Her Şeyi Yapın

Vivaldi Hızlı İnternet Tarayıcısı (Browser) Vivaldi ile kullanıcıların tek bir sekme üzerinden bütün her şeyi yapabilmeleri için tasarladığını bildiren Jon Von bu yenilik üzerine geliştirmeler yaptığını söylemektedir. Plan ve yeniliklerinin bu yönde olması sebebiyle çok iddialı oldukları ve kısa zamanda popüler en çok kullanılma oranına sahip tarayıcı olmayı beklemektedirler.

Windows, Mac ve Linux Sistemlerinde Kullanın

Gelişmiş yeni web tarayıcı opera Vivaldi Windows, Mobil Android, iOS, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanılabilecektir. Kolay kullanım ve hızlı erişim menülerinden birisi olan tarayıcının sol menüde bulunan Vivaldi Mail ile hızlı mailleşme ile iletişim sağlayabilirsiniz. Özellikle tarayıcı kendine ait olan mail ile hizmet verecek olup ilerleyen günlerde aktif olarak kullanılması bekleniyor. Oldukça sade tasarımı bulunan ve minimal tasarımıyla kullanıcılarını büyülüyor.

Sayfa Filterleme, Hızlı Erişim ve Eklenti Desteği

Sayfa filtreleme özelliği ile dilediğiniz internet sayfasını 3D boyutlu, siyah beyaz, yan dönmüş, karşıt renkler ve farklı şekillerde görünebilmesi için dilediğiniz kişiselleştirme ayarlarını kullanabiliyorsunuz. Hızlı erişim menü araçları ile standart ayarları kullanırken boş sekme açarak hızlı arama ve sitelere hızlı erişim yapabilirsiniz. Vivaldi ücretsiz internet tarayıcısın rengarenk kullanarak diğer eklenti desteklerinide ücretsiz indir download yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmaktadir.

Tarayıcının Ekran Görüntüsü

205 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Gramblr Pc to instagram Gramblr Pc to instagram
  İngilizceÜcretsiz27 MB
 • SAMSUNG Kies SAMSUNG Kies
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz40 MB
 • Gramblr indir Gramblr indir
  İngilizceÜcretsiz27 MB
 • Windows 10 indir Windows 10 indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz20 MB
 • Fake Voice Ses Değiştirici Fake Voice Ses Değiştirici
  İngilizceÜcretsiz7 MB
 • Greenshot indir Greenshot indir
  İngilizceÜcretsiz1.30 MB
 • Vivaldi İnternet Tarayıcısı HAKKINDA YORUM YAZIN