Vivaldi İnternet Tarayıcısı

Vivaldi İnternet Tarayıcısı

Versiyon/Sürüm1.3.551.30
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu37.09 MB
ÜreticiVivaldi
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (37.09 MB)
95 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Gelişmiş ve Güvenilir Hızlı İnternet Tarayıcısı Vivaldi

Hızlı, sade, güvenli ve yeni internet tarayıcısı (browser) yıllardır kullanılan Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ve Opera gibi internet tarayıcıları ile yarışabilecek potansiyale sahiptir. Opera internet tarayıcısının eski CEO’su tarafından özenle geliştirilen web tarayıcısını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

Yeni, Teknolojik ve Çok Hızlı Browser

Jon Von Tetzchner Opera internet tarayıcının kurucusu aynı zamanda CEO’su olan ekibiyle birlikte yaptığı ve halende geliştirmeye devam etmesine rağmen Vivaldi internet tarayıcısını geliştirdi. Tarayıcının hızlı, teknolojik ve yepyeni gelişmiş özelliklere sahip olması nedeniyle tarayıcının bir anda milyonlarca kullanıcıya hitap etmesi bekleniyor. Kullanıcılarına geri bildirim özelliği sunabilmesi sebebiyle çok daha hızlı geliştirme sağlayıp popüler tarayıcı olmayı beklemektedir.

Tek Sekme Üzerinden Her Şeyi Yapın

Vivaldi Hızlı İnternet Tarayıcısı (Browser) Vivaldi ile kullanıcıların tek bir sekme üzerinden bütün her şeyi yapabilmeleri için tasarladığını bildiren Jon Von bu yenilik üzerine geliştirmeler yaptığını söylemektedir. Plan ve yeniliklerinin bu yönde olması sebebiyle çok iddialı oldukları ve kısa zamanda popüler en çok kullanılma oranına sahip tarayıcı olmayı beklemektedirler.

Windows, Mac ve Linux Sistemlerinde Kullanın

Gelişmiş yeni web tarayıcı opera Vivaldi Windows, Mobil Android, iOS, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanılabilecektir. Kolay kullanım ve hızlı erişim menülerinden birisi olan tarayıcının sol menüde bulunan Vivaldi Mail ile hızlı mailleşme ile iletişim sağlayabilirsiniz. Özellikle tarayıcı kendine ait olan mail ile hizmet verecek olup ilerleyen günlerde aktif olarak kullanılması bekleniyor. Oldukça sade tasarımı bulunan ve minimal tasarımıyla kullanıcılarını büyülüyor.

Sayfa Filterleme, Hızlı Erişim ve Eklenti Desteği

Sayfa filtreleme özelliği ile dilediğiniz internet sayfasını 3D boyutlu, siyah beyaz, yan dönmüş, karşıt renkler ve farklı şekillerde görünebilmesi için dilediğiniz kişiselleştirme ayarlarını kullanabiliyorsunuz. Hızlı erişim menü araçları ile standart ayarları kullanırken boş sekme açarak hızlı arama ve sitelere hızlı erişim yapabilirsiniz. Vivaldi ücretsiz internet tarayıcısın rengarenk kullanarak diğer eklenti desteklerinide ücretsiz indir download yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmaktadir.

Tarayıcının Ekran Görüntüsü

95 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Microsoft Office 2010 Microsoft Office 2010
  İngilizceDeneme Sürümü
 • VPN Unlimited indir VPN Unlimited indir
  İngilizceÜcretsiz24 MB
 • FastStone Image Viewer indir FastStone Image Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz5.5 MB
 • MorphVOX Pro indir MorphVOX Pro indir
  İngilizceÜcretsiz5.1 MB
 • mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir
  İngilizceÜcretsiz813 KB
 • Miranda IM Sohbet indir Miranda IM Sohbet indir
  İngilizceÜcretsiz2.80 MB
 • Vivaldi İnternet Tarayıcısı HAKKINDA YORUM YAZIN