Pou Android

Pou Android

Versiyon/SürümPou 1.2.16
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu13 MB
ÜreticiZakeh
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet Android 1.6 ve üstü
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Hayvan Bit Besleme Android Oyunu

Eğlenceli bir hayvan besleme oyunu olan Pou andoid cihazlar için geliştirilmiş  farklı grafiklere sahip ve  dikkat çekici ama sevecen bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun hayvan besleme üzerine kurulmuş fakat grafikeri olsun hayvanın görüntüsü olsun biraz değişik tarzda görünsede bir hayvan beseleme  eğitiminden bahsetmektedir. Oyun içersindeki hayvan  bir bit tir 🙂

Pou Android

Pou Android

Pou adı verilen hayvan besleme oyununda bu sevimli hayancıkla ilgilenmek onunla vakit geçirmek ve  tabiki yemeğini yedirmek gerekiyor. Pou Android oyununda sevimli hayvanımız bir bit olsada bunun temizliğinide yapmamız gerektiğini unutmayalım. Pou oyununda  en dikkat çeken özellik  bitimize gözlük kıyafet ayakkabı tarzı ürüner satın alıp hayvancığımızı kişileştirebiliyorsunuz.

Android pou Oyunu Bit besleme ifadesi kulağa garip gelse de oyun oldukça eğlenceli ve sevimli grafikleri ve iç unsurlarıyla kısa sürede sizi kendisine bağlayabiliyor.

Bitinize isim verebiliyorsunuz. Onu çeşitli yiyeceklerle besleyebiliyorsunuz. Kimi zaman da temizlemeniz gerekiyor. Ve de canı sıkılmasın diye onunla ya da onun merkezinde oyunlar oynamanız gerekiyor. En önemlilerinden biri de Pou’ya gözlük, giysi gibi eşyalar satın alarak kişilleştirebiliyorsunuz.

Pou Bit Besleme Oyunu daha çok küçük yaştaki oyun severlerin tercih edip keyifli oynadığı oyunda içeriğinde bulunan hayvancıkları besleyerek rol oynadığımız oyunda eğlenceli zaman geçirebileceksiniz. Pou Android oyun uygulamasının ekran görüntüsünün nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için android mobil cihazlarda yer alan görüntüleri incelemiş olacaksınız.

Pou Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

143 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Facebook Lite Facebook Lite
  Türkçe-İnglizceÜcretsizCihaza Göre Değişir
 • CCleaner (Android) indir CCleaner (Android) indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz2.5 MB
 • B612-Selfie B612-Selfie
  İngilizceÜcretsizCihaza Göre Değişir
 • Twitter (Android) indir Twitter (Android) indir
  TürkçeÜcretsiz6.3 MB
 • E-Devlet Kapısı E-Devlet Kapısı
  TürkçeÜcretsiz
 • ARC Welder indir ARC Welder indir
  İngilizceÜcretsiz12.87 MB
 • Pou Android HAKKINDA YORUM YAZIN  Mobil Sürüme Geç