BluetoothView

BluetoothView

Versiyon/Sürüm1.66
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52.18 MB
ÜreticiNirSoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (52.18 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Bluetooth Aygıt Arayıcı Eşleşme Programı

Çok basit ve kolay bir kullanıma sahip olup tüm bilgisayarlarda işlev gösterebilir. Yazılımın menülerinin kullanımı basit olup küçüğü büyüğü tüm kullanıcıların kullanmasını sağlamaktadır. Bluetooth Cihaz Bulucu program ile çevrenizdeki diğer aygıtları  aratıp kolaylıka bulabilirsiniz.

BluetoothView son sürüm indir

BluetoothView

Yazılımı firmasının özenle hazırlamış olduğu programın birden fazla kullanım ayarı mevcuttur. Buda yazılımın işlevselliğinin ne kadar çok olduğunu açık ve net bir şekilde göstermektedir. Bluetooth açtığınızda etrafınızda açık olanları gösterir adreslerini,en son ne zaman aktif olduğunu ve Bluetooth isimlerini göstererek sizlerin bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır.

BluetoothView ( Bluetooth Arayıcı Bulucu)  ettiğinizde bilgisayarınızda açık haldeyken bulunduğunuz mevkide herhangi bir cihaz aktif olduğunda sizleri hemen haberdar ederek iletişim kurmanızı sağlayabilir. Sesli olarak sizi uyarır ve isteğiniz doğrusunda iletişime geçip dosya transfer işlemi gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Tüm windows işletim sistemine sahip olan cihazlarda hiç bir sorun arz etmeden çalışmayı sağlamaktadır. Bilgisayara asla zarar vermez ve sorunsuz bir şekilde çalışma aktivitesi gösterir.

BluetoothView yazılım üzerinde ayarlamalar yapabilirsiniz misal etrafınızdaki aygıtlar aktif olduğunda göstermesini sesli bildirmesini iptal de edebilirsiniz. PC belleğinde çok az yer kaplar ve sistem kaynaklarımızı çok az bir şekilde kullanarak işlemiciyi yormadan kullanır. BluetoothView 1.66 sürümüyle bir çok yenilikler gelmiştir ve her tür bilgisayar kullanıcısının çok rahat bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. www.indirson.com sitesi ekipmanlarına bilgisayar programlarıyla ilgili sorunlarınızı yöneticilerimize bildirebilirsiniz keyifli zamanlar dileriz.

BluetoothView Ekran Görüntüsü

BluetoothView Programın Videosu

924 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Google Allo (iOS) Google Allo (iOS)
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz83 MB
 • Google Allo Android (APK) indir Google Allo Android (APK) indir
  İngilizceÜcretsiz13.96 MB
 • Raidcall Raidcall
  enÜcretsiz5.28 MB
 • DroidCam DroidCam
  enÜcretsiz692.26 MB
 • VoipRaider VoipRaider
  enÜcretsiz6.37 MB
 • TeamSpeak Client (Windows) Ts3 TeamSpeak Client (Windows) Ts3
  İngilizceÜcretsiz26.32 MB
 • BluetoothView HAKKINDA YORUM YAZIN