BluetoothView

BluetoothView

Versiyon/Sürüm1.66
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52.18 MB
ÜreticiNirSoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (52.18 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

BluetoothView Bluetooth Aygıt Arayıcı Eşleşme Programı

Çok basit ve kolay bir kullanıma sahip olup tüm bilgisayarlarda işlev gösterebilir. Yazılımın menülerinin kullanımı basit olup küçüğü büyüğü tüm kullanıcıların kullanmasını sağlamaktadır. Bluetooth Cihaz Bulucu program ile çevrenizdeki diğer aygıtları  aratıp kolaylıka bulabilirsiniz.

BluetoothView

Yazılımı firmasının özenle hazırlamış olduğu programın birden fazla kullanım ayarı mevcuttur. Buda yazılımın işlevselliğinin ne kadar çok olduğunu açık ve net bir şekilde göstermektedir. Bluetooth açtığınızda etrafınızda açık olanları gösterir adreslerini,en son ne zaman aktif olduğunu ve Bluetooth isimlerini göstererek sizlerin bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır.

BluetoothView Nasıl Kullanılır?

BluetoothView ( Bluetooth Arayıcı Bulucu)  ettiğinizde bilgisayarınızda açık haldeyken bulunduğunuz mevkide herhangi bir cihaz aktif olduğunda sizleri hemen haberdar ederek iletişim kurmanızı sağlayabilir. Sesli olarak sizi uyarır ve isteğiniz doğrusunda iletişime geçip dosya transfer işlemi gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Tüm windows işletim sistemine sahip olan cihazlarda hiç bir sorun arz etmeden çalışmayı sağlamaktadır. Bilgisayara asla zarar vermez ve sorunsuz bir şekilde çalışma aktivitesi gösterir.

BluetoothView yazılım üzerinde ayarlamalar yapabilirsiniz misal etrafınızdaki aygıtlar aktif olduğunda göstermesini sesli bildirmesini iptal de edebilirsiniz. PC belleğinde çok az yer kaplar ve sistem kaynaklarımızı çok az bir şekilde kullanarak işlemiciyi yormadan kullanır. BluetoothView 1.66 sürümüyle bir çok yenilikler gelmiştir ve her türlü bilgisayar kullanıcısının çok rahat bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. www.indirson.com sitesi ekipmanlarına bilgisayar programlarıyla ilgili sorunlarınızı yöneticilerimize bildirebilirsiniz keyifli zamanlar dileriz.

Bluetooth Aygıt Arayıcı Eşleşme Programı Özellikleri

 • Türkçe dil desteği
 • Ücretsiz kullanım
 • Windows işletim sistemler ile uyumlu
 • Telefon ve bilgisayarlar arasında dosya alışverişi yapar
 • Şifreleme seçenekleri
 • Kolay kullanılabilir ekran ara yüzü

BluetoothView Ekran Görüntüsü

BluetoothView Programın Videosu

1366 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Curse Voice Curse Voice
  TürkçeÜcretsiz40 MB
 • Discord indir Discord indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz26.9 MB
 • Google Allo (iOS) Google Allo (iOS)
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz83 MB
 • Raidcall Raidcall
  enÜcretsiz5.28 MB
 • BluetoothView HAKKINDA YORUM YAZIN