BluetoothView

BluetoothView

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.66
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52.18 MB
ÜreticiNirSoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (52.18 MB)

BluetoothView Bluetooth Aygıt Arayıcı Eşleşme Programı

BluetoothView çok basit ve kolay bir kullanıma sahip olan BluetoothView Türkçe olup tüm bilgisayarlara ücretsiz indir ile kurulum yapabilirsiniz. Yazılımın menülerinin kullanımı basit olup küçüğü büyüğü tüm kullanıcıların kullanmasını sağlamaktadır. Bluetooth Cihaz Bulucu program ile çevrenizdeki diğer aygıtları aratıp kolaylıka bulup bağlanmanızı sağlamaktadır.

BluetoothView

Yazılımı firmasının özenle hazırlamış olduğu programın birden fazla kullanım ayarı mevcuttur. Buda yazılımın işlevselliğinin ne kadar çok olduğunu açık ve net bir şekilde göstermektedir. Bluetooth açtığınızda etrafınızda açık olanları gösterir adreslerini,en son ne zaman aktif olduğunu ve Bluetooth isimlerini göstererek sizlerin bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır.

BluetoothView Nasıl Kullanılır?

BluetoothView ( Bluetooth Arayıcı Bulucu)  bluetooth aygıtlarını tespit etmek bilgisayarınızda açık haldeyken bulunduğunuz mevkide herhangi bir cihaz aktif olduğunda sizleri hemen haberdar ederek iletişim kurmanızı sağlayabilir. Sesli olarak sizi uyarır ve isteğiniz doğrusunda iletişime geçip dosya transfer işlemi gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Tüm windows işletim sistemine sahip olan cihazlarda hiç bir sorun arz etmeden çalışmayı sağlamaktadır. Bilgisayara asla zarar vermez ve sorunsuz bir şekilde çalışma aktivitesi gösterir.

BluetoothView yazılım üzerinde ayarlamalar yapabilirsiniz misal etrafınızdaki aygıtlar aktif olduğunda göstermesini sesli bildirmesini iptal de edebilirsiniz. PC belleğinde çok az yer kaplar ve sistem kaynaklarımızı çok az bir şekilde kullanarak işlemiciyi yormadan kullanır. BluetoothView 1.66 sürümüyle bir çok yenilikler gelmiştir ve her türlü bilgisayar kullanıcısının çok rahat bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. www.indirson.com sitesi ekipmanlarına bilgisayar programlarıyla ilgili sorunlarınızı yöneticilerimize bildirebilirsiniz keyifli zamanlar dileriz.

Bluetooth Aygıt Arayıcı Eşleşme Programı Özellikleri

 • Türkçe dil desteği
 • Ücretsiz kullanım
 • Windows işletim sistemler ile uyumlu
 • Telefon ve bilgisayarlar arasında dosya alışverişi yapar
 • Şifreleme seçenekleri
 • Kolay kullanılabilir ekran ara yüzü

BluetoothView Ekran Görüntüsü

BluetoothView Programın Videosu

2353 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Line Line
  TürkçeÜcretsiz2.72 MB
 • Facebook Messenger Windows Facebook Messenger Windows
  İngilizceÜcretsiz66.00 MB
 • Trillian Trillian
  TürkçeÜcretsiz19.15 MB
 • TicToc TicToc
  TürkçeÜcretsiz5.76 MB
 • BluetoothView HAKKINDA YORUM YAZIN