ZenMate ios

ZenMate ios

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.0.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23.00 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (23.00 MB) iOS indir

Zenmate İos Chrome Vpn Uygulaması

ZenMate ios indir, güvenli internet bağlantısı sağlamak isteyen kişiler için oldukça uygun bir uygulamadır. Cep telefonlarından ya da iPad tarzı cihazlarından internete bağlanmayı isteyen kişiler, ZenMate ile hızlıca gerçekleştirebilmektedir.

Hem veri sıkıştırarak daha dar alan kaplayan hem de kişisel bilgilerinizi üst düzey gizli kılan uygulamalardan bir tanesidir. Bu avantajlarının yanı sıra ios işletim sistemine sahip cihazlarda son derce hızlı aktive olan uygulama, VPN uygulamaları arasında en çok talep görenlerden bir tanesidir. Türkiye’de de dünyada da ilk sıralarda yerini almaktadır.

ZenMate

ZenMate ios VPN uygulaması tanımı yapılmaktadır. Güvenli internet bağlantısı için size 5 ayrı ülke alternatifi sunan uygulama, 5 ülkeden herhangi birinden bağlanıyormuşsunuz gibi göstermektedir. Ağlarda ve IP numaralarında gizlilik durumu son derece başarılıdır. Diğer uygulamalarla kıyaslandığında bu VPN uygulaması çok daha kullanışlı kabul edilebilmektedir.

İlk kullanım sürecinde herhangi bir ücret talebinde bulunmayan ZenMate Chrome daha sonra aylık ve yıllık olmak üzere abonelikler sunmaktadır. İos işletim sistemine sahip cihazlarınızda bağlantı güvenirliliğini arttırmak için bu uygulamayı indirebilirsiniz.

 

    Benzer Programlar

  • AnyTrans indir AnyTrans indir
    İngilizceÜcretsiz12M
  • AppLock iphone AppLock iphone
    İngilizceÜcretsiz7,8M