Google Çeviri iphone

Google Çeviri iphone

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.60
ÜreticiGoogle
İşletim Sistemiiphone
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir APK indir

Google Dil Kelime Çeviri iphone ios Uygulaması

Google Çeviri iphone indir, tüm dünyada kullanılan en popüler iphone Google çeviri ios uygulamasıdır. Diller arasında çeviri yapma işlemini en teknolojik ve kullanışlı hale getiren çeviri uygulamasını iOs işletim sistemli cihazınıza ücretsiz olarak indirmek için cihazınızdan App Store uygulamasını açmanız yeterli olacaktır. iphone Google Çeviri, Google LLC tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Basit bir çeviri uygulaması olmanın dışına çıkan ve kullanıcılara birçok kolaylık sağlayan Google Çeviri küçük dosya boyutuyla ihtiyaç duyar herkesin cihazında bulunması gereken bir uygulamadır.

Google Çeviri iphone Özellikleri

Google Çeviri ile 100’den fazla dilde çeviri yapmanız mümkündür. Uygulamayı kısıtsız kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Çevrimdışı olarak 50’nin üzerinde dilde çeviri yapmanız da mümkündür. Uygulamada metin çevirisinin yanında kamera çevirisi de mevcuttur. Anında kamera çevirisi sayesinde, kameranızı açıp görsele tuttuğunuzda uygulama kelimeyi algılayıp çeviriyi yapacaktır. Cihazdaki metin içerikli fotoğrafları da uygulamaya atarak çeviri yapabilirsiniz. Google Çeviri ile klavye kullanmadan el yazısı yaparak çeviri yapmanız da mümkündür. Uygulama iOs 12 ve üzeri sürümdeki cihazlarda Siri kısayollarını da kullanarak iki dilli görüşme başlatabilir. Ayrıca çeviri yaptığınız kelimelerin sesli telaffuzlarını da dinleyebilirsiniz.

Google Çeviri ios Nasıl Kullanılır?

Google Çeviri ios uygulaması 91,7 MB’lık boyutuyla cihazınızı zorlamayacak, el altında olması gereken bir uygulamadır. Saniyeler içinde cihazınıza indirebileceğiniz uygulamayı, uygulama ikonuna dokunarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kayıt, üyelik gerekmeden hemen çeviri yapmaya başlayabilirsiniz.

  • Google Uygulamaları

Benzer Programlar

  • Uber İphone Uber İphone
    TürkçeÜcretsiz406.7 MB
  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz
  • Google Çeviri iphone HAKKINDA YORUM YAZIN