Canlı Borsa iphone indir

Canlı Borsa iphone indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.60
ÜreticiErkan Sen
İşletim Sistemiiphone ios
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi6 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.60) iOS indir

Canlı Borsa Döviz Altın Kripto para Gibi Finans takip iphone uygulaması

Canlı Borsa iphone ios indir, iOs işletim sistemli cihazlarda kullanılabilen popüler bir finans döviz kuru ios uygulamasıdır. Canlı Borsa altın kiripto para gibi herhangi bir şekilde ilgiliyseniz ya da sadece rakamları takip etmek istiyorsanız; Canlı Borsa uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan finans uygulaması, az reklam içeriğiyle de benzer uygulamalardan ayrılıyor. Video reklama yer vermeyen, iki hissede bir kez reklam sıkıştırmayan, yorucu olmayan bir uygulamada borsa takibi yapmak istiyorsanız; iphone Canlı Borsa‘yı tercih edebilirsiniz.

Canlı Borsa Özellikleri

İnternete bağlı olduğunuz sürece uygulamadan borsanın güncel durumunu takip edebileniz mümkündür. Uygulamada döviz kurlarını görebilir, kripto paraları takip edebilir, BIST100 ve borsa takibini yapabilirsiniz. Altın değerlerini de anlık olarak uygulama içinde görebilirsiniz. Canlı Borsa kullanıcılarına döviz çevirici sistemiyle de hizmet vermektedir. Uygulamada dil Türkçe olduğu için kullanım aşamasında sorun yaşamanız olanaksız. Uygulamanın son güncellemesiyle birlikte İpad cihazlarda yatay kullanım ve ekranı bölerek kullanma sağlanıldı. Uygulama kullanıcılara ücretsiz sunulmakla birlikte uygulama içi satın almalar da içermemektedir. Yani yapacağınız her türlü işlemi ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Canlı Borsa Nasıl Kullanılır?

Canlı Borsa ios uygulamasını App Store üzerinden 2-3 dakika içinde indirebilirsiniz. 33 MB boyutundaki uygulama cihazınıza indiğinde ekranda göreceğiniz uygulama ikonuna tıklayarak uygulamayı açabilirsiniz. Canlı Borsa uygulaması iOs 9.0 ve üzeri sürümlerde kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Uygulamayı indirdikten sonra internet bağlantınız olduğu müddetçe güncel bilgilerle kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Uber İphone Uber İphone
    TürkçeÜcretsiz406.7 MB
  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz
  • Canlı Borsa iphone indir HAKKINDA YORUM YAZIN