Bumper.io iphone

Bumper.io iphone

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.50
ÜreticiVoodoo
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.50) iOS indir

Bumper.io ios Hayatta Kalma Oyunu Eğlenceli iphone Oyunu

Bumper.io iphone ios indir, ios uygulaması bağımlılık yapan oyunlardan bir tanesidir. Bumper.io ios hayatta kalma oyunu kategorisinde karşınıza çıkacak olan Bumper.io kısa sürede popüler olmuş, çok sevilen bir oyundur. iOs işletim sistemli cihazlarda oynanabilen oyunu App Store uygulamasına girerek indirebilirsiniz. Hayatta kalma oyununda amacınız diğer herkesi geride bırakarak son noktaya kadar gidebilmek ve kendinizi geliştirmek olmalı. Bumper.io oyunu kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu alandaki oyunları seviyorsanız; Bumper.io alanındaki popüler oyunlardan olduğundan tercihiniz olabilir.

Bumper.io Özellikleri Nelerdir?

Oyunda elinizdeki kuvvetle diğer oyuncuları sahneden atmaya, kendinizi korumaya ve hayatta kalmaya çalışmalısınız. Büyüyebilmek ve güçlü olmak için oyunda karşınıza çıkan dondurmaları yemeniz gerekiyor. Bumper.io ios harita üzerindeki tüm kişileri geride bırakarak son kişi olduğunuzda oyunu kazanmış olacaksınız. Oyunun dili İngilizce olduğu için az da olsa İngilizce bilmeniz oyunu oynamanızı kolaylaştıracaktır ama hiç bilmeyenler bile kısa sürede oyunu çözebilirler. Oyun Voodoo tarafından geliştirilmiş ve kullanıcıların zevkine sunulmuştur.

Bumper.io Nasıl Yüklenir? Nasıl Kullanılır?

Bumper.io oyununu oynamak için App Store uygulamasına girerek cihazınıza oyunu indirmeniz gerekmektedir. 146 MB’lık boyutuyla cihazlarda sıkıntı yaratmadan oynanabilecek oyun iOS işletim sisteminin 9.0 ve üzeri sürümlerinde kullanılabilmektedir. Bumper.io Oyunu indirmek için aslında ücret gerekmez ama oyun içinde sürekli çıkan reklamları kapatmak için dilerseniz tek seferlik bir ödeme yaparak reklamları kapatabilirsiniz. Oyunu cihazınıza indirdikten sonra kayıt gerekmeden doğrudan oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Uber İphone Uber İphone
    TürkçeÜcretsiz406.7 MB
  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz
  • Bumper.io iphone HAKKINDA YORUM YAZIN