Uber İphone

Uber İphone

Versiyon/Sürüm3.357.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu406.7 MB
ÜreticiUber Technologies, Inc.
İşletim Sistemi iOS 10.0 iPhone, iPad, and iPod touch.
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (406.7 MB) iOS indir

Uber iPhone (iOS) Taksi Çağırma Uygulaması

Uber İphone (iOS) indir, Uber seyehat ve taksi çağırma uygulamasını iPhone cihazınıza indirip hayatınızı kolaylaştırmak için tercih edebileceğiniz bir Uber taksi uygulamasıdır.

Uber İphone uygulaması, hayatı kolaylaştırma adına tercih edebileceğiniz en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Uber iPhone (iOS), seyahatlerinizi çok daha kişisel hale getirmeyi amaç edinmektedir. Daha kişisel bir seyahat için yapılması gerekense Uber sistemini tanımaktadır.

Uber taksi çağırma işlemi yapabilen Uber’in seyahat uygulaması olarak binlerce kişi tarafından tercih edildiği ve her geçen gün biraz daha popüler hale geldiği görülmektedir. Dilenen herhangi bir araç çağırılmakta, istenilen yere özel araçla kolaylıkla gidilmektedir. Uygulama üzerinden araçlar ve sürücüleri görülebilmekte, kullanan kişilerle doğrudan iletişim kurulabilmektedir.

Uber İphone İndir

Uber Taksi İphone iOS veyahut İpad cihazlarda kolaylıkla kullanılabilen bir uygulamadır. Bu bağlamda ios işletim sistemine sahip cihazlarda uygulamanın ideal şekilde çalıştığı söylenebilmektedir. Uber taxi sistemi her geçen gün biraz daha tanınan ve bilinen bir sistemdir. Bu açıdan lükse, konfora, daha rahat ve güvenli seyahat etmeye öncelik verenler için Uber iphone iOS indirip çağırmak daha kolay olmaktadır. Uygulamanın kullanımı da oldukça kolay olduğu için cihaza indirildiğinde herhangi bir zorlanma söz konusu olmayacaktır.

    Benzer Programlar

  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz
  • Bumper.io iphone Bumper.io iphone
    TürkçeÜcretsiz1.50
  • Uber İphone HAKKINDA YORUM YAZIN