HD iPad Duvar Kağıtları

HD iPad Duvar Kağıtları

Versiyon/Sürümv1
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu85 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (85 MB)

Yeni iPad Duvar Kağıtları Apple ipad Arka Plan Resimleri

HD iPad Duvar Kağıtları milyonlarca kullanıcısı bulunan Apple ipad cihazı gelişmiş özellikleri ile günümüz teknolojisine ayak uydurabiliyor. En çok kullanıcıya sahip tablet olma özelliği taşıyan cihazın her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Yepyeni hd duvar kağıtları ile tabletinizin masaüstü görünümünü en iyi hale getirebilirsiniz.

ipad hd duvar kağıtları

HD iPad Duvar Kağıtları

Retina Display özelliği sayesinde duvar kağıtlarını ve bir çok aracı hd yüksek renk tonu ile bir çok görüntüyü en üst düzeyde görüntülüyor. Böylelikle kullanıcısını etkilemeyi başarmıştır. iPad Duvar Kağıtları Tek tek özenle editörlerimiz tarafından seçilip değerli kullanımıza ücretsiz sunuyoruz. HD iPad Duvar Kağıtları 2048×2048 piksel ekran görüntüsüne sahip duvar fotoğrafları sayesinde tabletinize yeni bir görünüm kazandırabileceksiniz. www.indirson.com ekibi değerli kullanıcısına iyi günler diler.

Apple üreticisi her geçen gün gelişmiş teknolojisinden faydalanarak bir çok firmanın önüne geçerek daha çok tercih edilir bir hale gelmiştir. Bu yüzden dolayı her geçen gün bir çok yenilikle kullanıcısıyla buluşuyor.

Programı zip dosyasından çıkarma videosu

HD iPad Duvar Kağıtları Ekran Görüntüsü

ipad hd resimler ipad hd uğur böceği ipad hd

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB