Yandex Browser Mac

Yandex Browser Mac

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.7 (Mac) Yandex
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu68.9 MB
Üretici
İşletim SistemiMac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.5
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (68.9 MB) Mac indir iOS indir Android indir

Mac Yandex Browser İnternet Tarayıcısı

Yandex Browser Mac indir, Son yıllarda hızlı bir yükselikte olan arama motoru olarak Rusya’nın en popüler arama motoru ücretsiz Yandex Browser internet tarayıcısı Mac faliyet göstermektedir. İnteret alanında dev bir firma olan Yandex bilgisayara kullanıcıları için Yandex Browser  tarayıcı geliştirmiştir. Bu tarayıcı hızlı ve sade olma özelliği ile dikkat çekmektedir. Mac bilgisayar için geliştirilmiş olan bu versiyonu ile sizlerin internet hızına hız katacak seviyede performansı ile beğeni toplamaktadır.

Yandex Browser (Mac)

Arama motoru, bulut teknolojisi ile sınırsız hizmet veren Yandex Browser Mac sizlere kısa yolları ve yüksek hızlı turbo modülü ile hizmetini sınırsızca sağlamaktadır. Yandex firması  son zamanların büyük çıkışlarını yaparken Navigasyon  alanında kendini kanıtlamış trafiğe çıkan sürücülerin bir çoğu Yandex Navigasyon yazılımını tercih etmektedirler.

İnternet tarayıcıları içerisinde  hızlı gelişen yandex flash player oynatma,pdf gösterme ,rahat erişim, yüksek seviye güvenlik gibi konularda mac bilgisayar kullanıcılarına tam destek veren bir programdır. Yandex Browser i bilgisayarınıza kurup alternatif olarak ara ara deneyerek sürekli kullandığınız tarayıcıya alternatif bir tarayıcı olarak zaman zaman kıyaslamalar yapıp  seçim yapma şansınızı, karşılaştırma şansınızı yükseltebilirsiniz.

Yandex Browser Windows

 Yandex Browser (Mac) Tarayıcı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB