Xeoma

Xeoma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm18.11.21
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu61.00 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (61.00 MB)

Xeoma Pc için Güvenlik Kamerası Programı

Xeoma indir, Windows Pc’de güvenlik kameralarınızı 7/24 takip etmenizi sağlayan kolay, kullanışlı ve ücretsiz bir güvenlik kamerası izleme programıdır.

Güvenlik kamerası izleme programı Xeoma, kullanışlı menüleri ve işlevsel özellikleriyle güvenilik kameralarınızı dilediğiniz gibi yöetebilmenizi sağlayan güvenlik kamerası pc programıdır.

Xeoma programı ile dilediğiniz yerden güvenlik kameralarınızı yönetebilir ve verilerinizi güven içerisinde saklayabilirsiniz. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan program ile 2000 kameraya kadar bağlantı kurabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Xeoma ayrıca H.264, H.264+, H.265, H.265+, JPEG/MJPEG, MPEG-4, Fisheye, PTZ ve kablosuz kameralara kadar desteği bulunmaktadır.

Kolay kayıtlara yapabilmenizin yanı sıra dilediğiniz görüntüyü dışa aktarma yaparak ekran görüntüsü alabilir ve videoları masaüstüne kaydetmesini sağlayabilirsiniz. Uzaktan bağlantı özelliğine sahip olan Xeoma ile mobil cihazlarınız üzerinden de güvenlik kamerası izleme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Kullanışlı menüleri ve hoş tasarımıyla mutlaka ücretsiz indirip Pc’de kullanmanızı tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • Stremio Stremio
    TürkçeÜcretsiz32M
  • YTubePlayer YTubePlayer
    TürkçeÜcretsiz2.21 MB