Xeoma

Xeoma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm18.11.21
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu61.00 MB
Üreticixeoma
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi1 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Aralık 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (61.00 MB)

Xeoma Pc için Güvenlik Kamerası Programı

Xeoma indir, Windows Pc’de güvenlik kameralarınızı 7/24 takip etmenizi sağlayan kolay, kullanışlı ve ücretsiz bir güvenlik kamerası izleme programıdır.

Güvenlik kamerası izleme programı Xeoma, kullanışlı menüleri ve işlevsel özellikleriyle güvenilik kameralarınızı dilediğiniz gibi yöetebilmenizi sağlayan güvenlik kamerası pc programıdır.

Xeoma programı ile dilediğiniz yerden güvenlik kameralarınızı yönetebilir ve verilerinizi güven içerisinde saklayabilirsiniz. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan program ile 2000 kameraya kadar bağlantı kurabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Xeoma ayrıca H.264, H.264+, H.265, H.265+, JPEG/MJPEG, MPEG-4, Fisheye, PTZ ve kablosuz kameralara kadar desteği bulunmaktadır.

Kolay kayıtlara yapabilmenizin yanı sıra dilediğiniz görüntüyü dışa aktarma yaparak ekran görüntüsü alabilir ve videoları masaüstüne kaydetmesini sağlayabilirsiniz. Uzaktan bağlantı özelliğine sahip olan Xeoma ile mobil cihazlarınız üzerinden de güvenlik kamerası izleme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Kullanışlı menüleri ve hoş tasarımıyla mutlaka ücretsiz indirip Pc’de kullanmanızı tavsiye ediyorum.

16 kez indirildi

Benzer Programlar

 • K-Lite Codec Pack K-Lite Codec Pack
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz36 MB
 • K-Lite Codec Pack Full K-Lite Codec Pack Full
  enÜcretsiz18.2 MB
 • Free FLV Player Free FLV Player
  Tr-EnÜcretsiz1.44 MB
 • Kamera Kayıt Programı Kamera Kayıt Programı
  trDeneme Sürümü2.2 MB
 • Xeoma HAKKINDA YORUM YAZIN